V Městských lázních Boskovice se 21. prosince nadělovalo

O poslední zlaté adventní neděli večer v 18 hodin se v tamním vestibulu sešli výherci Velké vánoční losovací soutěže, aby z rukou vedení Služeb Boskovice a tradičních sponzorů převzali hodnotné ceny.

Všechny přivítal ředitel Služeb Boskovice, s.r.o. Mgr. Milan Strya. Krátce představil sponzory, poděkoval jim a hned se pustil do rozdělování cen: „Desáté místo, předplatné Zrcadla Blanenska a Boskovicka – od nového roku týdeníku, získává Jan Nezval z Brna. Sportovní brašnu, dar firmy O.K. Bag, s.r.o., si odnese Jana Sedláková Boskovice. Osmé místo, poukaz v hodnotě 2000,- korun od kosmetické poradkyně Katky Hájkové, dostane Petra Prudká z nedalekých Letovic. Na sedmém místě totéž získává Jana Kovářová Boskovice. Poukázku v hodnotě 300,- korun na tři vstupy do nově rekonstruované sauny dostane Zdeňka Květoňová taktéž z Boskovic. Pan Jiří Paděra Řeznictví a uzenářství věnoval pátou cenu pro mlsné jazýčky, jež se hodí na sváteční stůl – je to šunka a získává ji pan Petr Henzl. Pro dárkový balíček od kosmetické poradkyně Katky Hájkové si může přijít Dorota Řeháková.“ Napětí vzrostlo, Mgr. Milan Strya začal vyhlašovat ceny „na bedně“ týkající se elektroniky: „Třetí cenou je rádio od firmy Papera s.r.o. dodavatele kancelářských potřeb a poputuje do Bořitova, vyhrává je Jitka Hrubá. Druhou cenu mobilní telefon jsme věnovali my Služby Boskovice, s.r.o. a získává jej Ivan Kopřiva ze Lhoty Rapotiny. Domácí, tedy z Boskovic Jana Mikešová vyhrála první cenu, může sledovat vánoční sváteční program na novém televizoru od ElektroMira Novotný s.r.o.“ Přístroj jí slavnostně předal zástupce firmy pan Novotný.

„Doufám, že jsem Vám udělal radost,“ rozloučil se Mgr. Milan Strya. „Akci jsme vymysleli před pěti lety, sehnali sponzory. Zůstaňte nám věrni a jezděte častěji. Hezké svátky, do nového roku především pevné zdraví. Nyní se ještě na závěr všichni vyfotografujeme.“

Mgr. Milan Strya poté upřesnil: „Letos jsme losovali z 512ti lístků, do soutěže se mohl přihlásit každý, kdo zde provedl od října aspoň jednou útratu nejméně za 150 korun.“

Luboš Sušil

Příspěvek byl publikován v rubrice Boskovice se štítky , a jeho autorem je redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *