Listy regionů
11Úno/150

Krajský přebor středních škol v chlapeckém florbalu

Výběr nejlepších florbalistů Gymnázia Boskovice v nové kategorii vyhlášené Českým svazem florbalu eliminace v Křenovicích.

Vítězové okresních kol byli pořadatelem soutěže předem nalosováni do dvou skupin s hracím systémem „každý s každým“. Naši chlapci se utkali ve skupině B s tými BiGy Brno, Gymnázia a OA Znojmo a Gymnázia Veselí nad Moravou.

Ze základních skupin postupovali vítězové a družstva na druhých místech. Naši hráči ve skupině porazili s přehledem všechny soupeře a ve finále se střetli s vítězem druhé skupiny Gymnáziem Sokolnice. Finálové utkání jsme kontrolovali a vedli 2 : 0, ale naší nepozorností nakonec soupeř vyrovnal. O vítězi celého turnaje rozhodovaly nájezdy, které naši chlapci vyhráli 2 : 0, a tak postupují do TOP 8 východní konference, kde budou jejich soupeři vítězové krajských eliminací krajů Pardubického, Královéhradeckého, Olomouckého, Vysočiny, Zlínského a dva zástupci kraje Moravskoslezského.

Našimi nejlepšími střelci okresního a krajského kola byli Staněk, Sojka, Holík, Mosler a Videman.

Za předvedené výkony, nasazení a vzornou reprezentaci naší školy patří všem velké poděkování
a přání mnoha úspěchů do dalšího turnaje.

Školu reprezentovali: Staněk, Růžička, Fanta, Maňoušek, Hanuška, Scheiner, Meluzín (V.),
Sojka (2. C), Mosler (VI), Holík (1. B.), Hlaváček, Patloka (IV), Videman (3. B.)

Za předmětovou komisi TV
Luděk Dobeš

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky