Listy regionů
24Úno/150

Lyžařský a snowboardový kurz ZŠ Jedovnice pro žáky II.stupně

Uskutečnil se od pondělí 2. 2. do pátku 6. 2. 2015 v osvědčeném středisku ve Staré vsi u Rýmařova. Upravovaný svah navštěvovaný širokým okolím a dvě lanovky nám umožnili plně využít příhodné slunečné počasí i výborné sněhové podmínky. Blízké ubytovací zařízení společnosti iStan, chata Orientka, nám poskytla výborné zázemí včetně relaxačních prostorů jako bazén, sauna, stolní tenis, společenská místnost a další.

Děti, po odhlášení nemocných, v celkovém počtu 20 žáků, byly ubytovány ve čtyřech pokojích a k dispozici měly pěkné sociální zařízení. I vybíraví zhodnotili místní kuchyni jako výbornou. Kromě jízdy na lyžích a snowboardech, jsme se obohatili novými zážitky jako bylo noční lyžování, večerní chůze na sněžnicích a zábavné hry s instruktorkou iStanu.

Kurzu se zúčastnilo více lyžařů než snowboardistů, všechny děti už měly za sebou základy. Vedoucími družstev byli tělocvikáři Mgr. Dana Hrazdírová a p. uč. Emil Srnec. Trénovali jsme dvoufázově, dopoledne a odpoledne, během odpočinkového dne jsme se vypravili na krátkou vycházku lesem v okolí chaty. Hodnotili jsme také čistotu pokojů.

Kurz proběhl bez problémů, děti byly disciplinované a všichni se vrátili domů spokojení.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky