Sbírka pro Ukrajinu

Vážení spoluobčané, kteří jako my sledujete neskutečné problémy a strádání ukrajinských uprchlíků ze zóny bojů na Ukrajině, a lidí v zóně bojů nevyslovitelně trpících. Bohužel se tam situace neustále zhoršuje a roste i potřeba nutného materiálu pro další uprchlíky, kteří pro nedostatek kapacit zůstávají na nádražích, ve vagónech atd.

I my zde v Blansku jsme se rozhodli svými nevelkými možnostmi přispět pro tuto pomoc. Nadace Člověk v tísni nyní organizuje další konvoj pomoci. Jako předešlý konvoj, tak i dopravu tohoto, který bude odeslán v začátku března, zajišťuje firma Isolit-Bravo, díky humanitárnímu pochopení jejího ředitele, Ing. Kvido Štěpánka. Vaše dary budou do Jablonného nad Orlicí, kde firma sídlí, dopraveny a odtamtud pak dále do centra Člověka v tísni, které sídlí ve Slovjansku.

Shromažďujeme nejvíce potřebné věci, a to:

  • spací pytle, povlečení, deky, teplé oblečení.

Je zájem i o trvanlivé potraviny, u kterých není nebezpečí znehodnocení eventulním zmrznutím.

Předem děkujeme za Vámi přinesené věci buď do Domova OLGA na ul. L. Janáčka 15, Blansko, ve všední dny v době od 8 do 17 hod. nebo do Centra VELAN, Dlouhá 3, Klepačov, každý den od 16 do 18 hod.

Ukončení sbírky je ve středu 25. února v 18 hod. v Klepačově, ve čtvrtek 26. února ve 12 hod. v Blansku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Blansko se štítky , a jeho autorem je redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *