Listy regionů
9Bře/150

Blanenské basketbalistky porazily hráčky z Podolí

Po dlouhé době se přípravce podařilo pokořit svého soupeře. Utkání se soupeřem Brno Podolí dopadlo 63:43 pro Blansko. Trenéři se při přípravě zaměřili zvláště na obranu, která v minulém utkání s Podolím dělala největší problém a díky tomu byla děvčata schopna při odvetě soupeře porazit. První polovina zápasu byla velice vyrovnaná a Podolí po většinu času vedlo, ale Blansko rozdíl vyrovnalo a v půlce zápasu už vedlo 37:23. Tento náskok se podařilo udržet až do konce a děvčata se mohla radovat ze svého druhého vítězství v sezoně.

Za zmínku stojí výborný výkon Terky Macháčkové, které se dařilo jak v obraně, tak v útoku a s 26 body je střelkyní zápasu. Výborný výkon předvedla i Natálka Dvořáková, která jako rozehrávka dobře držela svůj tým, pouze střelecky se jí začalo dařit až v druhé půlce zápasu a díky tomu si připsala jen 6 bodů. Dobrý výkon předvedla i Natálie Baráková - 6 bodů, Tereza Vyklická 9 bodů, Monika Sedláková 6 bodů a Anička Sedláková 4 body. Dařilo se i nejmladším, kde za zmínku stojí skvěle zvládnutá obrana Janičky Kupkové, která se od minulého zápasu výrazně zlepšila a dobrá práce v útoku Lindy Manouškové a Petry Ondrouškové.

Další utkání čeká Blansko už za týden 10. 3. a tentokrát si změří své síly s Kohouty Brno. Přijďte se podívat v 16:00 hodin do haly na Údolní.

Text: Ludmila Osičková

Foto: Milan Ševčík

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky