Fotografická soutěž BLANSKO OČIMA DĚTÍ

Jak vidí své město naše děti? Dovedou ocenit hezká místa v Blansku? Kam naopak raději nechodí? Jak vnímají svoje okolí? To bychom se mohli dozvědět díky soutěži mladých fotografů, kterou Městská knihovna Blansko připravila na letošní jaro.

Je určena zájemcům do 15 let. Každé z dětí (nemusí být čtenářem naší knihovny) má možnost zaslat maximálně dvě vlastní fotografie, kterými přiblíží svůj pohled na Blansko. Během jarních měsíců si mohou nafotit snímky, z nich pak vybrat po jednom do každé ze dvou kategorií:

  • CO SE MI V BLANSKU LÍBÍ?
  • CO SE MI V BLANSKU NELÍBÍ?

Je možné se zúčastnit soutěže jen v jedné kategorii, pak účastník zašle pouze jednu fotografii.

Podmínkou účasti v soutěži je přihláška, kterou rodiče (zákonní zástupci) účastníků vyjádří souhlas se zveřejněním snímků, a doručení přihlášky do dětského oddělení Městské knihovny Blansko. Tato přihláška je k dispozici v dětském oddělení Městské knihovny Blansko a je jí možno také stáhnout z webu knihovny www.knihovnablansko.cz.

Snímky zasílejte elektronicky nebo předejte osobně v knihovně od 1. května 2015!

Ze zaslaných snímků vybere porota nejlepší a zveřejní je na webu knihovny.

O vítězích v jednotlivých kategoriích rozhodne hlasování veřejnosti na webu knihovny.

Vítězové budou odměněni a jejich snímky vystaveny v prostorách knihovny a prezentovány na webu blanenské knihovny.

Garantem soutěže, který poskytne veškeré bližší informace je paní Drahoslava Křivánková (krivankova@mk.blansko.cz, tel. 516410101) z dětského oddělení Městské knihovny Blansko.

Drahoslava Křivánková, Městská knihovna Blansko

Příspěvek byl publikován v rubrice Blansko se štítky , , a jeho autorem je redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *