Místo Hollywoodu Erben a Seifert

Máte v plánu navštívit kino Boskovice za učelem shlédnutí nejnovějších trháků? Vidět hvězdy na stříbrném plátně nebo superakční přestřelku, luxusní auťáky nebo všelijkaé odstíny zmaru? Ve středu 18. března ve 14 hodin nic takového rozhodně nečekejte. Místní biograf, jak by řekly naše babičky, poskytne zázemí mladým recitátorům a poetikům.

Není to zrovna dávno, kdy jsem sama stála s rozklepanými koleny před davem milovníků básniček, ne že bych zrovna já byla tím nejlepším spojníkem mezi lyrickými pocity bohéma a realitou dneška, a snažila se svým impozantním přednesem zaujmout, tak i letos bude mou vzácnou ctí před Vámi, našimi hosty, stát opět a provázet Vás krásným a povzneseným odpolednem.

Světem na křídlechh poezie. Jak název přehlídkového přednesu napovídá, proletíme od severu na východ a od jihu na západ a křížem krážem celým globem básníky všech dob.

Žáci základní školy Boskovice Vás svými výkony jistě ohromí a odprostí od starostí dneška. Kdo chodívá pravidelně, může se opět těšit na hudební a taneční vsuvky v programu.

Návštěvou jubilejního desátého ročníku recitační přehlídky v Boskovicích určitě neprohloupíte. Naopak Vám přinese příjemné pozastavení v moderním rušném životě.

6. poezie

Izabela Štěpánková

Příspěvek byl publikován v rubrice Boskovice se štítky , , a jeho autorem je redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *