Vítání jara v kroji? Ano, u Lébiše!

Medvědi v hybernaci, probuďte se! Hustou sítí práce, povinností, stížností, šibeničních uzávěrek a nikdy nekončící práce se pomalu prodírají, jako pod masou hlíny sněženky, tak i rozvolněné dny jara. Neúnavní pěvci, čerstvý vzduch a slunce v oknech nám připomínají, že se blíží. Krok po kroku se blíží sobotní odpoledne, které bude patřit druhému jarnímu dni.

Folklorní soubor Borověnka, působící pod bezrozměnými křídli DDM, nezahálel a připravil si vskutku velkolepé vystoupení. V zahradnictví Lébiš na jednom parketu se potkají všechny tři věkové skupiny tanečnic a tanečníků. Jedná se o historicky první spolupráci tohoto formátu. ,,Pan Lébiš k nám přišel a nabídl nám spolupráci na jeho akci“ popisuje Kamil Ošlejšek, pedagog volného času v DDM.

Pokud stále nevíte, co v sobotu 21. března ve dvě hodiny, neostýchejte se zajít na květinky a krojové sukýnky! (ostatní program na plakátku)

Vítání jara 2015

Izabela Štěpánková

Příspěvek byl publikován v rubrice Boskovice se štítky , , a jeho autorem je redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *