Dívka České republiky zná finalistky!

Šestý ročník soutěže Dívka České republiky, která nese podtitul Hledáme sympatickou sportující dívku, má za sebou základní část a semifinále.

Nejlepší z jednotlivých castingů, které se uskutečnily na přelomu března a dubna v Brně, ve Frýdku-Místku a v Praze, se v úterý 21. dubna sjely do krásného prostředí Hotelu Sladovna v Černé Hoře, kde se uskutečnilo semifinále kategorie Princezna České republiky, která je určená pro dívky ve věku 7 do 9 let, a hlavní kategorie Dívka České republiky, kde soutěží slečny od 16 do 22 let.

V porotě semifinále zasedla ředitelka soutěže Aneta Kuklínková, PR manažer soutěže Pavel Šmerda, manažerka a koordinátorka soutěže Denisa Biskupová, Dívka České republiky 2014 Veronika Turčíková, kadeřnice soutěže Lucie Regentová, stylistka soutěže Eva Vlachová, I. Dívka České republiky 2015 Nela Šenková a Futsalista roku 2014 Michal Seidler.

„Nejprve jsme vybíraly šest finalistek v kategorii Princezna České republiky. Dívky se nám představily, absolvovaly krátký rozhovor s moderátorem Ondrou Urbanem a ukázaly nám svoji volnou disciplínu,“ prozradila ředitelka soutěže Aneta Kuklínková.

Nejlepší byly a do finále postoupily: Rozálie Drápalová z Popůvek (9 let), Nikol Ratajová z Ostravy (7 let), Simona Jacková z Blanska (8 let), Tereza Laryšová z Vřesiny (8 let), Julie Minářová ze Šebrova (9 let) a Leontýna Tomkovičová ze Silůvek (8 let).

V hlavní kategorii Dívka České republiky čekalo aspirantky na finále představení se porotě, poté

předvedly volnou disciplínu a na závěr následovala promenáda v plavkách. „Mohu říct, že tak těžké rozhodování jsme ještě v historii soutěže neměli. Slečny byly nejen velmi krásné, ale také nesmírně šikovné. Vybrat osm nejlepších tak nebylo vůbec jednoduché a nikomu bych to nepřál,“ usmál se PR manažer soutěže Pavel Šmerda.

Vynikající mluvený projev při představení se a rozhovorech, zajímavé volné disciplíny, ve kterých kromě aerobiku a tance v nejrůznějších provedeních nechyběly ani balet, gymnastika nebo mažoretkový sport, i závěrečná promenáda v plavkách zamotaly porotě hlavu.

Z 16 semifinalistek nakonec do finále postoupily: Nikola Kameníková ze Zlína (20 let), Leona Jírová z Jindřichova Hradce (18 let), Lucie Salabová z Chomutova (16 let), Klára Melišíková z Brna (17 let), Petra Šimberová z Brna (20 let), Veronika Žaganová z Hranic (19 let), Klára Čadrová z Hranic (18 let) a Amálie Foltýnová z Uherského Hradiště (19 let).

Finalistky obou kategorií čeká v následujících měsících několik soustředění, natáčení a zajímavých akcí. Dívky České republiky se budou na finále připravovat v italském letovisku Gargano, v Hotelu Lidový dům v Lysicích a v Hotelu Sladovna Černá Hora.

„Mimo klasických soustředění, kde budou trénovat společné choreografie a volnou disciplínu, je čeká spousta akcí a zážitků. Těšit se mohou na natáčení videoklipu se zpěvákem Martinem Šafaříkem, natáčení osobních medailonků, focení, módní přehlídku a mnoho dalšího. Malé Princezny České republiky čeká focení a natáčení videoklipu se zpěvačkou Romanou Staníčkovou v zábavném centru Wikyland v Brně či soustředění v hotelu Sladovna v Černé Hoře,“ vyjmenovala manažerka a koordinátorka soutěže Denisa Biskupová.

Finálový večer soutěže je na programu v sobotu 12. září 2015 v Dělnickém domě v Blansku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Blansko se štítky , a jeho autorem je redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *