Listy regionů
23Dub/150

VYDAŘENÁ MINIVOLEJBALOVÁ NEDĚLE

V neděli 19. 4. 2015 se uskutečnilo poslední kolo Barevného jihomoravského minivolejbalu mladšího žactva. Jako již tradičně, vzhledem k obrovskému počtu týmů, se konal v městské sportovní hale KP Brno na Vodové ulici. Byl určen pro všechny věkové kategorie, tzn. pro mladší žactvo od 4. do 7. třídy.

Z celkového neuvěřitelného počtu 168 týmů z celé Moravy, bylo také 8 z volejbalového oddílu ASK Blansko. A svými výkony a výsledky svoje trenéry potěšili. Nejlepšího výkonu dosáhl v modré kategorii tým ve složení Katka Kuchařová, Ondra Novotný a Monika Štěpánková, kteří skončili na výborném 2. místě. Další tým v této kategorii ve složení Vája Bezděková, Laura Matušková a Tobias Slanina obsadili 4. místo.

Vítová Magda, Kouřilová Ema a Straková Míša v zelené kategorii skončili na 5. místě. V červené kategorii jsme měli v turnaji tyto hráče: Stefanie Matalová, Jana Stehlíková, Adam Trávníček, Simona Svobodová, Žaneta Doleželová a ti skončili s následujícími umístněními: 4., 5., a 7. místo.

V nejmladší, oranžové kategorii, skončila dvojice Denisa Skřipská a Katka Vašíčková na 4. místě, druhá dvojice Tom Novotný a Matěj Souček skončili na 2. místě, když až do posledního míče bojovali o prvenství, které by znamenalo postup na oblastní finále do Hradce Králové.

Je potěšitelné, že nám zájemci o tento krásný, ale zároveň náročný sport neustále přibývají. Případné další ročníky narození 2001-2003 mezi námi rádi přivítáme. Přijďte mezi nás každé pondělí a středu od 18,00 hodin do sportovní haly TJ ČKD Blansko, Údolní 10, Blansko.

Tímto skončila halová část sezony a je před námi sezona venkovních turnajů, v měsíci květnu to budou turnaje v Brně, Újezdu u Brna a Tišnově.