Klub přátel Domova OLGA

Vážení a milí čtenáři, dovolujeme si vám oznámit, že 10. dubna 2015 jsme založili Klub přátel Domova OLGA. Naším cílem je tímto oslovit širokou veřejnost s prosbou o podporu a pomoc.

Domov OLGA je je již v provozu 22 roků a pečuje v současné době o 37 zdravotně postižených spoluobčanů, je nestátní a jeho financování je založeno na vícezdrojovém systému, z čehož jeden zdroj je také individuální dárcovství a sponzorská podpora.

Náš Klub otevírá jednoduší a širší možnost Vaší eventuální pomoci a podpory. Zřídili jsme transparentní účet u FIO banky, č. 75757585/2010 a pokud navštívíte webové stránky www.prateledomovaolga.cz , lze jediným kliknutím tento účet otevřít.

Pokud se stanete přítelem či přítelkyni Domova, budete se moci účastnit vybraných akcí, které budeme pro vás pořádat, dostanete kartičku člena Klubu a v neposlední řadě získáte dobrý pocit, že svým darem pomáháte zlepšovat životní situaci lidí s trvalým zdravotním postižením. Můžeme Vám také poslat Potvrzení o daru pro účely odpočtu z daňového základu, a také na Vaši e-mailovou adresu posílat pololetně zprávy o dění v Domově OLGA.

Těšíme se, že se stanete našimi přáteli, a pomůžete tak zdravotně postiženým lidem, o které my v Domově pečujeme. Potřebujeme Vaši pomoc.

all

Jana Kratochvílová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *