Listy regionů
22Kvě/150

Nový tištěný produkt Boskovickem na kole

Město Boskovice společně s městy Velké Opatovice, Letovice, Kunštát na Moravě a Agrocentrem Ohrada Vísky vydává v těchto dnech pro příznivce cykloturistiky nový tištěný produkt Boskovickem na kole. Jedná se o skládačku, která na jedné straně zahrnuje cyklomapu regionu Boskovicko v měřítku 1:100000 se seznamem značených cyklotras a na druhé straně je několik desítek tipů na cyklovýlety z Boskovic, Velkých Opatovic, Kunštátu a Letovic. Cyklovýlety jsou doplněny piktogramy s udáním stupně obtížnosti, vzdálenosti, doby trvání a doporučeného typu kola.

Materiál budou moci také využívat milovníci cykloturistiky, kteří chtějí strávit na Boskovicku aktivní dovolenou na kole. Vybrat mohou ze čtyř okruhů vyznačených v uvedeném materiálu. Celé Boskovicko nabízí hustou síť dobře značených cyklotras nebo klasických turistických tras. Velké množství značených cyklotras láká k poznávání okolní přírody nebo různých historicky zajímavých míst. Vyznačené okruhy usnadní výběr cyklotrasy pro začátečníky, rodiny s malými dětmi i pro náročnější turisty a cykloturisty.

Nová skládačka s mapou a cyklovýlety bude k dispozici zdarma v boskovickém MIS Boskovice a Informačním centru Boskovicka od 25.5.2015 a později i na ostatních informačních centrech v regionu.

Ing. Vítková Jaromíra

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky