Listy regionů
30Čvn/150

Přehled kroužků na školní rok 2015/16

Nyní nás čekají dva měsíce prázdnin a spousta táborů a zážitků, ale v Letokruhu už nyní připravujeme kroužky na další školní rok. Tento přehled je předběžný a na konci srpna už bude zveřejněný ten konečný.
Přihlašovat se můžete od 7. září 2015 14-ti hodin, a to buď elektronicky na našich webových stránkách nebo v kanceláři Letokruhu. Nabídka je pestrá i s řadou novinek a nových tváří a doufáme, že si vybere každý.
V září se na vás budeme těšit.

Kroužky 2015/16
Airsoftový klub (Marek Pevný)
Bowling (Zuzka Musilová) – středa 1x za 14 dnů 15 – 16.30 hodin na Havírně
Cvičeníčko (Vendula Chládková)
Deskoherna (Štěpán Doležel)
Flétna (Ludmila Bártíková)
Francouzština (Jana Ožvoldíková)
Geocaching (Petr Lizna) – pondělí
Hands up (Ivona Kubíková) – středa od 16.30 hodin
Hrátky s přírodou (Jarmila Coufalíková)
Hravá angličtina (Ludmila Bártíková)
Instruktoři 13+ (Petr Lizna) – čtvrtek 16 – 17.30 hodin
Jezdecký klub – (Zuzana Musilová, Míša Musilová, Kristýna Musilová) – čtvrtek, pátek odpoledne
Ju Jutsu Kodokan Judo (Jirka Buš)
Keramická dopoledne pro rodiče a děti (Andrea Bakalová)
Keramika (Ondřej Kleveta) – každé úterý a čtvrtek 1x za 14 dnů vždy 1,5 hodiny.
Klávesy (Ludmila Bártíková)
Klub DofE (Ivona Kubíková)
Klub Kopretina (Andrea Bakalová) – čtvrtek 16.15 – 17.45 hodin
Kopaná přípravka – (Alois Pelíšek, Milan Seidl, Jiří Ječný)
Kopaná žáci – (Petr Heger)
Kouzelník – (Lukáš Mistr)
Malá atletika (Míša Šaršoňová)
Mičuda (David Lefler)
Origami (Filip Blinka)
Papírový modelář (Jaroslav Holek)
Pilates pro dospělé (Ivona Kubíková) – středa 18 – 19 hodin
Plastikový modelář (Jaroslav Holek)
Plaváček (Zuzka Musilová, Míša Musilová) – středa odpoledne 1x za 14 dnů, pátek odpoledne 1x za 14 dnů
Raketový modelář – (Jiří Kašpar)
Robotický (Jakub Dorňák)
Rugbyový (Aleš Kubík) – středa 16 – 17.30 hodin
Rybář (Tomáš Koláček)
Sportík (David Lefler)
Stolní tenis (Alois Pelíšek, Vojta Zachoval, Martin Andrle) – úterý, pátek
Street dance (Lucie Stahlová)
Štěpán v akci (Štěpán Doležel) – vaření
Výtvarka pro nejmenší (Petr Lizna) – pondělí 13.30 – 14.30 hodin
Výtvarné hry (Andrea Bakalová) čtvrtek od 14.30 do 16 hodin
Workout (Aleš Kubík)
Železniční modelář (František Bačovský)

Pokračovat ve čtení

Pro přečtení článku klikněte na odkaz zdroje: Přehled kroužků na školní rok 2015/16

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky