RYBÁŘI SOUTĚŽILI O POHÁR STAROSTY OBCE SUCHÝ

Mladí rybáři soutěžili na rybníce Suchý o pohár starosty obce už po jednadvacáté. Letošnímu ročníku přálo počasí. V sobotu 30. 5. 2015 se dařilo všem soutěžícím a dokonce každý rybář měl nějaký úlovek.

Z vody bylo vyloveno 2302 cm ryb. Tím největším úlovkem se mohl pochlubit Adam Chlup ze Svitávky. Odnesl si cenu za největší ulovenou rybu. Tím byl kapr délky 49 cm. Ceny vítězům předával starosta Suchého pan Ing. Pavel Žilka spolu s ředitelkou DDM Boskovice paní Alenou Staňkovou a zástupcem Moravského rybářského svazu panem Františkem Vybíhalem. Vítězný pohár si odnesl Mojmír Ševčík z Boskovic ziskem 426 bodů. Druhé místo obsadil Tomáš Coufal rovněž z boskovického kroužku ziskem 395 bodů. Na třetí stupínek dosáhl Kuba Přikryl z Vážan s počtem 197 bodů. Ceny byly rozdány i všem ostatním účastníkům závodů.

Zvlášť veselé bylo pasování nováčků do Petrova cechu. Pasovací listinu si převzalo 5 nových rybářů. Závody byly ukončeny slavnostní ceremonií za zvuků famfár v podání pana Vladimíra Petrů. Spokojeni byly děti, rodiče i jejich doprovod.

Poděkování patří spoluorganizátorům Obci Suchý, DDM Boskovice, MRS MO Boskovice a sponzorům ROBA-TEX Suchý a rybářským potřebám Na Háčku a všem účastníkům závodů. Petrův zdar.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *