ZÁKAZNICKÁ KARTA, novinka ve zmodernizované lékárně Nemocnice Blansko

Společně s otevřením nově zrekonstruované lékárny představuje blanenská nemocnice novinku, a to ZÁKAZNICKOU KARTU. Ta nabízí klientům řadu výhod a samozřejmě i slevy na vybraný sortiment lékárenského zboží.

Hlavní benefit nové Zákaznické karty je kontrola vzájemného působení vydávaných léčiv. Při použití Zákaznické karty dojde v průběhu výdeje léků v lékárně ke kontrole vzájemných účinků nejen mezi právě vydávanými léky, ale i těmi z klientovy historie. Díky záznamům o všech prodejích na kartě dochází i ke kontrole historie sortimentu z volného prodeje, a tudíž předcházení vzniku možných nevhodných kombinací volně prodejných přípravků s předepsanými léky. Systém Zákaznických karet tedy hlídá, zda je kombinace léčiv správná a upozorní i na duplicitní výdeje.

Další benefit Zákaznické karty spočívá v možnosti získat slevu pět procent na veškerý sortiment lékárny Nemocnice Blansko, který nepatří do skupiny registrovaných léků nebo zdravotnických pomůcek. Sleva se týká například kojenecké výživy, potravinových doplňků, některých čajů, kosmetiky, obuvi a dalšího sortimentu.

K získání karty stačí vyplnit jednoduchý formulář přímo v lékárně. Stávající lékové a klientské karty budou platit i nadále a postupně budou vyměňovány za novou Zákaznickou kartu.

Bc. Kateřina Ostrá

Tisková mluvčí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *