Listy regionů
25Srp/150

SBOHEM, PRÁZDNINY – ZAJEĎ SI S NÁMI OSOBÁK V RÁJEČKU

budou ve finiši srpna, na rozdíl od předchozích (bohužel) už jen pár dnů před oficiálním začátkem školního roku 2015/2016. Na jedinečném inlajnovém oválu na Blanensku: v obci RÁJEČKO (4 km od Blanska), v pátek 28. 8. 2015! Od 17 hodin.

Zveme k nim kluky, děvčata, mládež, ale i dospěláky – na jakýchkoliv kolečkových bruslích.

Zazávodíte si! Změříme vám čas. Vytvoříte nebo můžete překonat Váš tamní osobní rekord. Na půl okruhu, na jeden okruh atd.

Přihlášky: předem – do 26. 8. 2015 e-mailem: rychlobrusleni-Blansko@seznam.cz, nebo na místě v den akce od 16 hodin.

Distance: od 50 m po 3 cca čtyřistametrové okruhy (dle vyspělosti soutěžících).

Závodí se na: dětských odrážedlech, ale hlavně na kolečkových bruslích (jakékoliv verze). Přílba povinná. Podrobné propozice k dispozici na facebooku: ASK SPEEDSKATING Moravský kras, a budou vyvěšeny na sportovišti. Vyhlášení výsledků: po skončení závodů.

Vaše dítko (pokud je ve věku ZŠ) můžete na místě přihlásit k pravidelným zdravým tréninkům i závodění. Přihlásit dítě do přípravky můžete na pololetí, anebo na celý začínající školní rok.

Nabízíme i ambiciózním více než ostatní, a po celý rok: zdravě a pestře – na kolečkách, na ledu, na jakémkoliv kole... S tréninky v Blansku, Ráječku a okolí. Také v Německu, už i v Rakousku, Polsku…

Malí, ale šikovní závodníci nového klubu tří sportů (ideálně skloubených podle vzoru olympijské vítězky Martiny Sáblíkové), tedy ledového rychlobruslení, inlajnového bruslení a cyklistiky, pod hlavičkou ASK SPEEDSKATING Moravský kras, vám nabídnou ukázku techniky jízdy na kolečkových bruslích. Poradí vám rádi, bez ohledu na to, zda na kolečkách začínáte nebo už jste pokročilí…

Akce, nejen v okrese Blansko, ale i na jihu Moravy jedinečná, stejné jako ráječský inlajnový ovál, je určena zejména nejširšímu počtu dětí a mládeže ZŠ. Ovšem – i dospělí jsou vítáni na startu! Všechno se má zkusit!

Těšíme se na Vás v posledním srpnovém čtvrtečním podvečeru v Ráječku! Pořadatelé

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky