Listy regionů
3Srp/150

V Července se opět sportovalo!

Seriál prázdninových turnajů v plážovém volejbale organizovaný každoročně Službami Boskovice, s.r.o. pokračoval letošní v pořadí již druhou soutěží. V sobotu 1. srpna 2015 změřily své síly mužské dvojice.

Od časného dopoledne probíhaly urputné boje pod žlutě orámovanou sítí v písku na koupališti Červená zahrada. Počasí bylo vcelku příjemné, tentokrát i když byl víkend, nebylo „natřískáno“, komorní prostředí ke sportování jako stvořené. Pro návštěvníky, chtivé především chladivého osvěžení v průzračné vodě venkovního bazénu, bylo sledování soupeřících dvanácti dvojic vítaným zpestřením.

Utkání skončila, až když se začalo pomalu stmívat a od vody se plížil večerní chlad. Téměř všichni návštěvníci již odešli, zůstalo jen pár věrných, kteří si z úst hlavního rozhodčího, též jednatele Služeb Boskovice, s.r.o. a místopředsedy Okresního fotbalového svazu, jímž je Mgr. Milan Strya, vyslechli slavnostní vyhlášení výsledků a zhledli předání cen. Ten úvodem řekl: „Po celodenním maratonu děkuji všem zúčastněným, především díky Vám úroveň soutěže rok od roku vzrůstá a je Vás čím dál víc. Všichni dostanete od sponzora zdejší Restaurace JG zdarma pro osvěžení pivo a od Služeb Boskovice, s.r.o. volné vstupenky do lázní. Nejlepší dvojice si navíc ještě odnese na památku poháry.“

Celkové pořadí:

  • 4. místo            „Dědci“, Zdeněk Meluzín – Karel Nečas
  • 3. místo            Josef Bohatec – Marek Perry
  • 2. místo            Adam a Ondřej Slavíčkovi
  • 1. místo            Tomáš Kubala – Jakub Spáčil

Na závěr proběhlo pod sítí ještě nezbytné fotografování do archivu a pak se již všichni příjemně unaveni celodenním aktivním pohybem na čerstvém vzduchu rozjeli ke svým domovům. Právě včas, do ulic města se pomalu počalo vkrádat večerní šero.

Luboš Sušil

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky