Listy regionů
2Říj/150

Nejteplejší venkovní bazény v Brně

Wellness centrum Infinit Maximus ukončilo letní sezónu a nyní zahajuje sezónu zimní, při níž nastavuje teplotu vody ve venkovních bazénech na výjimečných 37° Celsia. Infinit tím vytvořil nejteplejší venkovní bazény v Brně.

Letos v červnu Infinit vybudoval unikátní vodní SPA se čtyřmi vyhřívanými vířivými bazény a rozlehlou pobytovou loukou. Celý areál je zasazen do přírody u Brněnské přehrady a spolu se saunovým světem s 12 druhy saun a privátní SPA zónou, se rozkládá na ploše 8 000 m2.

Celé vodní SPA disponuje dvěma venkovními a dvěma vnitřními bazény, přičemž ve vnitřní části se nachází whirlpool a relaxační bazén, který je průplavem spojen s venkovním termálním bazénem.

Tímto průplavem vzniká 30 metrů dlouhý bazén s kapacitou 60 osob až 80 osob. Ve venkovní části se dále nachází nejslanější bazén v České republice (slanost 1 až 3 %) s kapacitou 14 osob.

K odpočinku je bonusem pro všechny návštěvníky unikátní saunový venkovní svět v alpském duchu s přírodním jezírkem, vyhřívané chodníky, saunový dóm s kapacitou 60 míst pro tématické ceremoniály, vnitřní saunový svět, pět fresh barů a navíc kouzelná příroda Podkomorkých lesů.

Odpočinout si a zahřát se můžete v kteroukoliv denní dobu od 9 hodin až do pozdní večerní půl jedenácté hodiny. Každá doba ve wellness světě přináší své odlišné a jedinečné zážitky. V dopoledních hodinách si mohou klienti zažít pohodovou klidnou atmosféru, kdy je v saunách mnoho prostoru pro relaxaci. Ve večerních hodinách se centrum dostává do živější společenské atmosféry.

Venkovní vyhřívané bazény, stejně jako celé wellness centrum, jsou otevřeny za každého počasí 365 dní v roce.

Více informací najdete na adrese www.infinit-maximus.cz

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky