Listy regionů
30Říj/150

Projekt„Poznejte naše město“ se blíží k prvnímu konci…

Proč k prvnímu konci? Je hotovo prvních pět cedulí, které jsou financovány z grantu Americké obchodní komory. Během roku 2016 budeme pracovat na dalších informačních bodech, které budou financovány z grantu Nadace města Letovice.

Cílem projektu,„Poznejte naše město“ Masarykovy střední školy Letovice ve spolupráci se Základní školou Letovice a Zastupitelstvem města Letovice je vytvořit naučnou stezku o historii zajímavých míst Letovic. V roce 2015 v rámci projektu proběhlo několik akcí: v březnu byla beseda v KD k prvním pěti tématům (Město, MSŠ, Zámek, ZŠ, Klášter). V červnu proběhl workshop, na kterém žáci, učitelé ZŠ i MSŠ vymysleli design cedulí, který byl v září převeden do konečné digitální podoby. Teď už jen vyrobit dřevěné stojky a můžeme tabule umístit na místa schválená radou města Letovice.

Dalším cílem projektu bylo opravit vchod do areálu zahrady naší školy. Proto se naši zedníci v září pustili do díla. Jsou to šikovní kluci a pod vedením pana mistra Jedličky měli práci za 6 dní hotovou.

Jsme rádi, že můžeme měnit a krášlit naše okolí.

Za Ekotým Mirka Vítková, Masarykova střední škola Letovice

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky