Listy regionů
14Pro/150

Pivovary Lobkowicz, a.s., rozšířily řetězec pivních restaurací „Šnyt“ o novou provozovnu v Brně

Pivovary Lobkowicz otevřely v Brně - Vinohrady novou pivní restauraci „ŠNYT“. Po Praze, Ústí nad Orlicí, Prostějově a Olomouci se jedná již o 5. restauraci tohoto typu. Hosté si budou moci vychutnat jak piva prémiové značky Lobkowicz, tak i další pivní klenoty z nabídky sedmi českých a moravských pivovarů ze společnosti Pivovary Lobkowicz.

Restaurace „Šnyt“ v Brně si klade za cíl nabízet zákazníkům širokou nabídku piv v té nejšpičkovější kondici, jakou si jen pivní znalec dokáže představit. „Těší nás, že máme díky společnosti Pivovary Lobkowicz velký náskok před konkurencí, neboť nabízíme obrovské portfolio piv osmi značek ze sedmi pivovarů a širokou škálu pivních lahůdek, která nemá na českém trhu obdoby,“ říká pan Dostál, provozovatel restaurace Šnyt v Brně.

Kvalitě piva se v konceptu restaurací „Šnyt“ věnuje maximální péče a pro její dosažení se využívají ty nejlepší technologie. „V této souvislosti bych rád upozornil na zachlazený skladovacího box, chlazené pivní sklenice ve vodní lázni a speciální výčepní kohouty pro čepování široké nabídky pivních stylů,“ říká Bořivoj Bartoněk, obchodní sládek společnosti Pivovary Lobkowicz a dodává: „Speciálně proškolený personál je připraven na přání zákazníka podávat i samotný „šnyt“, což je malé pivo ve velké sklenici. Pan výčepní nejprve mírným pootočením kohoutu nařízne do sklenice dostatečné množství pěny, pak otevře pivní kohout naplno a pod pěnu dočepuje pivo tak, aby bylo ve sklenici cca 1/3 piva, 1/3 pěny a 1/3 sklenice zůstala prázdná. Nehlídá se zde míra. Šnyt se vyznačuje tekutou krémovou pěnou, středním řízem a čerstvostí. Zkrátka kdo ochutná, ten pochopí.“ To vše je doplněné příjemným interiérem a skvělou kuchyní.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky