Listy regionů
16Úno/160

Přeborník Blanska v bowlingu

V sobotu 30. ledna se uskutečnil v Bowlingové herně v Blansku 11. ročník O přeborníka města Blanska v bowlingu. Turnaje se zúčastnilo 32 hráčů a hráček. Soutěžilo se v příjemné atmosféře a všichni zúčastnění obdrželi hodnotné ceny.

Letošní turnaj vyhrál nejmladší hráč turnaje - bowlingový talent z Blanska Dušan Pukl, který ve finále porazil zkušené bowlingové hráče. Dušan Pukl trénuje již šestým rokem v kroužku bowlingu, který funguje v Blansku pod vedením trenérek Hany Chládkové a Barbory Holánové.

Na 3. místě se umístil další blanenský hráč Pavel Matuška. V kategorii žen zvítězila Jana Lébrová, několikanásobná mistryně republiky v bowlingu, 3. místo obsadila blanenská hráčka Dáša Dvořáčková. Nejvyšší nához zahrál Zdeněk Minář (255 bodů). První tři muži a ženy získali poháry a finanční odměny.