Listy regionů
18Bře/160

333 potenciálních svatebčanů v soutěži

Svatební proměny 2016 přilákaly do Brna rekordní počet návštěvníků. Druhý ročník zábavné a informační akce pro veřejnost s názvem Svatební proměny 2016 přilákal do Nákupního centra Královo Pole výrazně vyšší počet návštěvníků, než je obvyklé. Zájem návštěvníků o setkání s profesionály v oboru dokládá také to, že neváhali do Brna přijet i z desítek kilometrů vzdálených obcí, například z Třebíče. Výherce hlavní ceny využije svatební balíček v hodnotě 60 tisíc již o prázdninách v srpnu.

„Sobotní akce Svatební proměny 2016 pomáhá zájemcům o veselku především zorientovat se v aktuálních svatebních trendech a čerpat inspiraci. Díky přítomným odborníkům z oblasti módy, aranžování květin a cukrářství, kteří jsou opravdovými špičkami mezi českými profesionály, získává akce každoročně vyšší a vyšší renomé,“ shrnuje Tomáš Knop, marketingový koordinátor Nákupního centra Královo Pole.

Stejně jako v minulém ročníku byla pro návštěvníky připravena módní přehlídka svatebních šatů, komentované ukázky trendů v aranžování svatebních kytic a cukrářských výrobků, a hlavně možnost svěřit se do rukou specialistů na vizáž. Během soboty prošlo kompletní proměnou od hlavy až k patě celkem 38 zájemců, kteří si ze setkání odnesli nejen tipy ušité jim na míru, ale také památeční fotografii a drobnou pozornost partnerů akce.

Do hlavní soutěže o svatební balíček v hodnotě 60 000 Kč se přihlásilo 333 soutěžících, z nichž se do finále dostalo 256. Výhercem se nakonec stala sympatická slečna Lucie Hladíková. Výhru využije již v srpnu, kdy se bude vdávat.

Organizátoři akce si letošní ročník pochvalují. Výběr odborníků i představený program přilákal do královopolského nákupního centra zhruba o 15 % více návštěvníků, než bývá v tento den obvyklé.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky