Listy regionů
7Bře/160

Ivo Koblasa se stal Juniorem roku 2015

Dne 3. března 2016 zamířily kroky nejlepších handicapovaných sportovců a vážených hostů do kongresového sálu Top Hotelu Praha. Tento den čekalo na přítomné a celou naši sportovní veřejnost vyhlášení nejlepších handicapovaných sportovců ČR za rok 2015.

Mezi řadou nominovaných špičkových sportovců od lyžařů, atletů, plavců, lukostřelců až po cyklisty, byl i Ivo Koblasa z Černé Hory, který díky bronzovým příčkám z mistrovství světa na dráze v holandském Apeeldornu a v silničním závodě ve švýcarském Nottwilu patřil mezi kandidáty na umístění v TOP 10.

Nakonec byl Ivo překvapivě vyhlášen v TOP 10 na 5. místě, ale co více, získal i titul Junior roku 2015. Tato ocenění jsou pro Iva velkou motivací do dalšího tréninku. Již nyní čeká 14. března Iva start na mistrovství světa na dráze v italském Montichiari.

Výsledy:

Anketa o nejlepší handicapované sportovce roku 2015: 1. Kmochová (sjezdové lyžování), 2. Pazdera (snowboarding), 3. Drahonínský (lukostřelba), 4. Grygarová (lyžování), 5. Koblasa (cyklistika), 6. Třebínová, 7. Hlaváč (oba plavání), 8. Novák, 9. Bouška (oba cyklistika) 115, 10. Míková (plavání).

Kolektiv roku: Jiří Klich, Jaroslav Zelenka, Leoš Bartoš (lukostřelba).

Junioři roku: Ivo Koblasa (cyklistika) a Tereza Jakschová (atletika).

Objevy roku: Daniel Bína (jachting) a Tereza Titěrová (atletika).

Rozhovor s Ivem Koblasou vám přineseme již v dubnovém čísle Listů regionů.

Listy regionů jsou mediálním partnerem Iva Koblasy.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky