KARLOVY HRAČKY NA VZESTUPU?

Hudební skupina Karlovy hračky se narodila před 4 roky v našem Blanenském regionu. Jak říkají její členové – “museli jsme projít kusem života a různými soubory, než jsme dostali rozum a našli sami sebe i tuto formaci”.

Kapela je typická svým osobitým projevem a výhradně vlastní tvorbou hudby. Zajímavé a neotřelé jsou i jejich texty, které si pohrávají s příběhy běžného života, někdy překvapí úsměvnými tématy a nebo jsou i výzvou k zamyšlení.

Karlovy hračky o sobě dávají znovu vědět. Uplynulý rok se jim vydařil. Vedle řady nových skladeb mají za sebou úspěšná vystoupení například v Brně, Hodoníně nebo Týništi nad Orlicí, ale také v Boskovicích na prvomájové sportovní akci Běhu za sedmizubým hřebenem a anebo v zámeckém skleníku. Ostatně i tento rok zde soubor čítající 7 členů slíbil svoji účast.

Skupina je aktivní i v jiné kategorii. Má za sebou vydařené benefiční programy v Týništi nad Orlicí a v Boskovicích. Minulý rok kapela podpořila nadační fond dětské onkologie Krtek. Letos v dubnu bude pořádat už třetí ročník známý pod názvem Večer pro lidi každého věku. Tento výhradně dobročinný večer v zámeckém skleníku bude tentokrát věnován diecézní charitě v našem městě. Přál bych si, aby se nám podařilo znovu potěšit hosty večera a povedla se ta naše věc, spojovat i amatérskou hudbu s beneficí – řekl za kapelu Karlovy hračky Radek Klon.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *