Listy regionů
9Bře/160

Objevte s námi nejkrásnější místo v Brně. Byť jen na jeden den.

Nádherné kytice a květinové aranžmá, krásné modelky, svatební šaty i obleky, soutěže o hodnotné ceny, ale hlavně proměny návštěvníků profesionálními vizážisty – to jsou Svatební proměny 2016 v Nákupním centru Královo Pole.

Brno, 9. března 2016 – Jako filmové hvězdy se budou cítit návštěvníci Nákupního centra Královo Pole, kteří navštíví tuto sobotu 12. března druhý ročník oblíbené akce Svatební proměny 2016. Ve spolupráci s partnery akce čeká na návštěvníky zábavná celodenní show spojená s výstavou svatebních šatů, šance získat svatbu téměř zadarmo, ale hlavně možnost zúčastnit se kompletní proměny z rukou zkušených kadeřníků, vizážistů, stylistů a odborníků z módní branže. Pro všechny zájemce, kteří by rádi vyladili svou vizáž nebo se chtěli dozvědět poslední trendy z oblasti módy, svatebních šatů, moderních svatebních dekorací nebo aranžování květin, budou na místě připraveni přední čeští profesionálové v daných oborech:

* Přehlídku moderních svatebních šatů připravila návrhářka Marie Zelená, která mimo jiné obléká české celebrity a je autorkou šatů pro finalistky České Miss i celé řady dalších soutěží krásy.

* Svatební šaty předvedou známé tváře z předních českých přehlídkových mol a televize. Například Česká Miss Aneta Vígnerová.

* Komentovanou květinovou show a povídání o svatebních trendech, kyticích a dekoracích se s noblesou zhostí duo Vojtěch Čech a Vojtěch Lazecký, oceňovaní čeští floristé.

Každý může být krásný

Protože si velkou popularitu v rámci prvního ročníku vysloužila možnost kompletní proměny od hlavy až k patě včetně líčení a oblečení, rozšířili organizátoři pro druhý ročník tým odborníků, aby bylo možné pomoci více zájemcům o změnu vizáže. Proměnou v sobotu proto projde celkem 35 zájemců. Voucher na proměnu je možné získat v soutěži rádia Kiss Hády, Brněnského Deníku nebo na FB Nákupního centra Královo Pole. Každý účastník proměny získá kromě jiného také fotografií před proměnou a po ní.

„Svatební proměny 2016 dokáží oslovit nejen ty, kteří výhledově hodlají uzavřít sňatek manželský, ale také všechny se zájmem o květinové aranžmá, dekorace nebo aktuální módní trendy. Díky přítomným odborníkům je sobotní akce rovněž velkou příležitostí pro všechny, kteří by rádi změnili svou vizáž nebo si jen nechali v této oblasti profesionálně poradit,“ upřesnil Tomáš Knop, marketingový koordinátor Nákupního centra Královo Pole.

Pro děti je připraven dětský koutek zdarma a další aktivity jako například malování na obličej nebo dětské tetování.

Vyvrcholením sobotní akce bude slosování o svatební balíček v hodnotě 60.000 korun. Šanci na výhru mají ti, kteří správně odpoví na soutěžní otázku uvedenou na webu Nákupního centra Královo Pole: http://krpolenc.cz/aktualita/svatebni-promeny-2016

Hlavní cena zahrnuje:

* zapůjčení svatebních šatů v hodnotě 15.000 Kč

* květinová kytice a dekorace v hodnotě 10.000 Kč

* oblek pro ženicha v hodnotě 10.000 Kč

* zapůjčení limuzíny v hodnotě 5.000 Kč

* kompletní vizáž nevěsty - vlasy, nehty, make-up, ošetření pleti v hodnotě 10.000 Kč

* dvoudenní ubytování v hotelu GARNI pro novomanžele v hodnotě 7.500 Kč

* svatební dort v hodnotě 2.500 Kč

Sobotní harmonogram:

* 11:00 – 11:30 Zahájení akce Svatební proměny 2016

* 11:30 – 11:45 Vojtěch Čech a Vojtěch Lazecký - povídaní o současných svatebních trendech

* 13:00 – 13:45 Komentovaná květinová show Carmen flora -svatební kytice, dekorace, šaty

* 14:00 – 14:30 Ukázka proměny nevěsty a ženicha na podiu

* 15:00 – 15:30 Přehlídka svatebních šatů módní návrhářky Marie Zelené

* 15:30 – 16:00 Trendy odívání svatebních hostů

* 16:00 – 16:30 Přehlídka svatebních šatů módní návrhářky Marie Zelené

* 16:30 – 16:45 Vojtěch Čech a Vojtěch Lazecký - svatebních kytice a šaty pro sezonu 2016

* 16:45 Losování Svatebního balíčku v hodnotě 60.000Kč a ostatních cen

* 17:00 Ukončení akce

Partneři show Svatební proměny 2016 – Carmen Flora, Volanský Prostějov, Marie Zelená Fashion, Estetika Brno, Draps, Cukrárna Kolbaba, Klier, La Farfalla, Top Time, Yves Rocher, DM drogerie markt, Marionaud a další.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky