Listy regionů
17Bře/160

Velikonoční tvořivá dílna v Mladkově

Přesto, že se za oknem sem tam objeví sněhová vločka, přivítáme letošní Velikonoce již v posledním březnovém víkendu. A tak se v pondělí, 14. 3. 2016 sešla v zasedací místnosti Obecního domu v Mladkově společnost tvořivých a veselých lidí.

Věnečky, košíčky a vajíčka z filcu na zavěšení nebo na zapíchnutí do květináče či vázy – to byly jejich výtvory ozdobené jarním kvítím. Co na tom, že jenom kvítky umělými. Jsou totiž z dílny společnosti Moraviaflor Olešnice a vypadají jako živé a krásně lahodí oku. Majitelka společnosti, paní Helena Synková, nám poskytla několik inspirací a bedlivě dohlížela na naše tvoření.

Výrobky nejrůznějších variací a vzorů byly každý originálním kouskem. V dnešní době se dá vše k výzdobě svátečních domovů koupit již hotové, ale vlastnoruční výtvory potěší mnohem více.

Sešlo se kolem patnácti účastníků, z toho i čtyři děti, které přišly s maminkou nebo s babičkou. Nechybělo ani malé občerstvení, které připravila naše kronikářka Hana Sauerová. Tvořivé setkání zorganizovala pro čtenářky z místní knihovny, ale nejen pro ně, mladkovská knihovnice Petra Dvořáková společně s OV Mladkov.

Všem krásné Velikonoce.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky