Listy regionů
8Dub/160

ITAB Shop Concept CZ, a.s.

Společnost ITAB Shop Concept je původem švédská firma zabývající se vývojem, výrobou a souvisejícími službami v oblasti vybavení obchodů. Jak již ze samotného názvu vyplývá, firma ITAB Shop Concept spolupracuje se zákazníky na vytváření komplex-ního konceptu včetně prvotního návrhu vývoje nových výrobků a vlastních technologií. V současné době můžeme říci, že firma ITAB je jedním z největších dodavatelů v Evropském měřítku s pobočkami v 21 zemích Evropy, Číny, USA, Chile a Indie.

Od roku 2004 je firma aktivní také na českém trhu, kde již 10 let vyvíjí a vyrábí část své produkce a zásobuje oblast střední a jižní Evropy, ale výjimkou nejsou také zákazníci z Malajsie, Saudské Arábie a dalších zemí.

_MG_2997

Zásluhou koncepce zaměřující se na budování dlouhodobých vztahů, spolupráce se svými zákazníky, inovativním přístupem k vývoji nových výrobků, podpořených nejmodernější výrobní technologií se firma snaží nabídnout maximální možné služby a upevnit si pozici lídra na trhu.

Hlavní výrobní sortiment tvoří regálové systémy, pokladní boxy, turnikety a vedení zákazníka, speciální regálové systémy, moderní osvětlení prodejen, samozřejmě také moderní koncepce pokladní zóny včetně samo-obslužných a automatických poklad-ních systémů, které pracují bez nutnosti použití EAN kódů s dosažením 99% přesnosti identifikace zboží.

_MG_3011

Jedná se o unikátní technologii, kterou firma představila před pár lety a v současné době je již aplikována u několika obchodních řetězců v Evropě. V kombinaci s technologií samoobslužných a standartních pokladních boxů se jedná o nejucelenější pokladní systém na trhu, jehož efektivita několikrát přesahuje běžné standarty.

Samozřejmostí jsou dodávky návrhů a výrobků pro naše zákazníky s důrazem na maximálně efektivní využití potenciálu zákazníka a spokojenosti jejich vlastních zákazníků. Jde o individuální přístup ke všem našim zákazníkům, ať už se jedná o velké nadnárodní řetězce, tak menší obchodní jednotky.

Bank_Glasgow_000760_jpg

„Improving the Shop Experience“ – tak je možné shrnout cíle celé skupiny ITAB.

itab

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky