Listy regionů
19Dub/160

Ve středu začíná semifinále Dívky České republiky 2016

Pomalu jde do tuhého! Už zítra, tedy ve středu 20. dubna, začíná semifinálová část letošního ročníku soutěže Dívka České republiky 2016.

„Ve středu budeme rozhodovat o šesti finalistkách kategorie Princezna České republiky, o den později pak o osmi finalistkách kategorie Dívka České republiky. Čeká nás náročná práce, protože vybrat mezi takovou spoustou krásných a šikovných pohybově nadaných slečen jen takovou malou část, nebude vůbec jednoduché," předpovídá ředitelka soutěže Aneta Kuklínková.

Ve středu čeká malé Princezny představení se porotě, předvedení volné disciplíny a rozhovor s moderátorem, ve čtvrtek se pak adeptky na finále Dívky České republiky po představení porotě ukáží ve své volné disciplíně, při promenádě v plavkách a na závěr je čeká rozhovor s porotou.

„Semifinále jsme letos pojali slavnostně. I proto jsme velmi rádi, že za námi dorazí patronka a tvář Dívky České republiky, herečka Andrea Kerestešová, která rovněž zasedne v porotě. Kromě ní budou o postupujících rozhodovat členové organizačního týmu soutěže a úspěšné účastnice loňského ročníku. Co bych vzkázal semifinalistkám? Nervozitu, stres a napětí nechte doma a přijeďte si to užít," dodává manažer akce Pavel Šmerda. O průběhu semifinále budeme pravidelně informovat na FB Dívky České republiky.

Soutěž Dívka České republiky nese i letos podtitul Hledáme sympatickou sportující dívku. Přihlásit se do ní tedy mohou každý rok nejen aktivní sportovkyně, ale i dívky, pro které je sport a pohyb přirozenou součástí života. Tím se odlišuje a je jiná oproti klasickým soutěžím krásy. Soutěž má i letos dvě hlavní kategorie. Princezna České republiky, která je určena pro dívky od 7 do 9 let, a Dívka České republiky, do které se mohou přihlásit slečny ve věku od 16 do 22 let. Patronkou soutěže a zároveň tváří akce je herečka Andrea Kerestešová, záštitu nad letošním ročníkem převzali místostarosta města Blanska Jiří Crha a europoslanec Tomáš Zdechovský.Dívka České republiky vyvrcholí finálovým galavečerem, který se uskuteční v úterý 27. září 2016 od 19.30 v Laser Show Hall Boby centra v Brně.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky