Listy regionů
24Kvě/160

Festival zdraví zve příznivce sebepoznání a zdravého životního stylu do Křtin 10. – 12. 6. 2016

Festival zdraví již od roku 2011 spojuje tradiční a nové směry sebepoznání, rozvoje osobnosti a péče o zdraví. Malebné městečko Křtiny v Moravském krasu ožije festivalovým děním již druhý červnový víkend.  V letošním ročníku nabízí setkání s více než čtyřiceti jedinečnými osobnostmi. Na festival zavítají jak čeští, tak i zahraniční lektoři, terapeuti, šamani, léčitelé i lékaři. Festival nabízí pestrý program, který si každý návštěvník sestaví sám, dle vlastních preferencí.

Lokality konání:
Základní škola Křtiny, Spolkový dům, Chrám Jména Panny Marie, Kemp Křtiny, Jeskyně Výpustek

Návštěvníky čeká bohatý program sestavený ze skupinových workshopů, přednášek, individuálních terapií a poradenství. Mezi hlavními osobnostmi se představí například filipínská léčitelka Estela Palaris Orbito, mexický šaman Arturo Morales Cervantes, peruánský šaman Juan Carlos Pacaya Gomez, guatemalský průvodce sebepoznáním Alish Zen´zej´jul, známý ruský odborník na partnerské vztahy MUDr. Vladimir Savčenko, specialista na civilizační choroby primář MUDr. Karel Erben, alternativní lékařka MUDr. Jana Budařová a další.

Pro zájemce o zdravý životní styl jsou určeny semináře, na kterých si sami vyzkouší výrobu živé stravy, akrobatickou jógu, tanec nebo posilování vahou vlastního těla. Oblast alternativní medicíny je zaměřena na téma civilizačních chorob a nejnovější poznatky výzkumu molekulárního vodíku. Páry i jednotlivci, kteří chtějí zkvalitnit své partnerské vztahy, mají možnost objevit základy tantry a zjistit, v čem tkví podstata komunikace mezi mužem a ženou. Zájemci o sebepoznání, hlubší terapie a šamanismus mohou absolvovat individuální setkání s léčiteli, terapeuty a šamany. Relaxaci zajistí škála masáží, občerstvení poskytne poklidná čajovna či stánky nejen s živou stravou, ale i festivalová hospoda U začouzeného hrnce.

Program si každý návštěvník sestaví sám na míru dle vlastních potřeb a preferencí. Poslouží mu k tomu webové stránky festivalu, kde si prostřednictvím formuláře objedná vybrané části programu. Festival nabízí také tzv. workshop mix, který zahrnuje ochutnávky napříč paletou prezentovaných oblastí, kterým se festival věnuje.

Festival zdraví vznikl v roce 2011 se záměrem vytvořit prostor sloužící k propojení komunit a lidí, kteří vnímají zodpovědnost za svůj život a chtějí ho také vědomě prožívat. Mottem pořadatele festivalu Miroslava Krkavce je: „Být zdravý znamená žít v souladu s tím, proč tu jsem.“

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky