Listy regionů
26Kvě/160

Nemocnice Blansko partnerem Pravé české Voříškiády

Nemocnice Blansko byla oslovena, zda by se nestala partnerem Pravé české Voříškiády, která se bude konat v neděli 5. června 2016 od 10 hodin na hřišti Feneček v Blansku. A nemocnice souhlasila.

Co Pravá česká Voříškiáda znamená?

Pro všechny psy a fenky, kteří se nezatěžují rodokmenem a jejichž jméno se nepodobá jménům z jihočeské šlechty, prostě všem voříškům a podvraťáčkům, je na 5. června v Blansku připravena výjimečná soutěž, pořádaná výcvikovým spolkem Feneček. Každý z těchto originálních psích jedinců může v nejrůznějších kategoriích a na míru šitých soutěžích získat hodnotné ceny, věhlas přesahující rodnou ulici a uznání svých rodičů. Soutěžící nemusí být rozeným vořechem. Bez obav se můžou zúčastnit i takzvaní „čistokrevní psi bez papírů“, pro které jsou vypsány samostatné kategorie.

Jak bude vlastní soutěž probíhat?

Po zařazení do správné kategorie se můžete se svým pejskem přihlašovat do různých soutěží. Jedna ze soutěží bude dokonce hodnotit nejzajímavější uši nebo současně i přihlášené dítko a jak jim to spolu sluší.

Soutěžit se bude nejen o psí slávu, ale také o hodnotné ceny partnerů (Nemocnice Blansko, Annamaet, TOP Autosalon, Zvěrokruh, Dimbo - chovatelské potřeby, veterinární ordinace Stodůlková, veterinární ordinace Bárta, veterinární ordinace Vetka v Jedovnicích, Jiří Musil - tetování, Petra Šebelová – háčkované a pletené věcičky).

Protože každý pejsek potřebuje kromě lásky a plné misky hlavně zdravého páníčka, Nemocnice Blansko věnuje výherci, resp. jeho majiteli, poukaz na Preventivní onkologický program. Ten zahrnuje komplexní klinické vyšetření onkologem s podrobnou anamnézou a spektrum laboratorních, rentgenových a ultrazvukových vyšetření se zaměřením na záchyt nejčastějších nádorových onemocnění. Tato vyšetření nabízí nemocnice svým klientům „pod jednou střechou“, a to v rámci jedné návštěvy, která trvá maximálně 2 hodiny. Každý, kdo Pravou českou Voříškiádu navštíví a bude mít zájem dozvědět se o tomto programu více, bude mít v neděli 5.6.2016 možnost. Tým Nemocnice Blansko bude na místě a odpoví na všechny otázky.

Vstupné pro diváky Voříškiády je dobrovolné a co je důležité – výtěžek ze vstupného poputuje přímo do Základní školy speciální na pořízení světelného panelu pro zrakovou stimulaci.

Tedy - první červnovou neděli v Blansku, na cvičišti Feneček (bývalý areál baseballového hřiště Písečná). Každý přihlášený pejsek musí být zdravý a mít základní očkování. Všechna ustanovení a návod jak se přihlásit najdete na http://fenecek.webnode.cz.

Těšíme se na Vás!

Bc. Kateřina Ostrá

Tisková mluvčí

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky