Listy regionů
20Říj/160

VYDAŘENÁ MINIVOLEJBALOVÁ NEDĚLE

V neděli 16. 10. 2016 se uskutečnil úvodní kvalifikační turnaj Barevného jihomoravského minivolejbalu mladšího žactva. Jako již tradičně, vzhledem k obrovskému počtu týmů, se konal v městské sportovní hale KP Brno. Byl určen pro všechny kategorie, tzn. pro mladší žactvo od 6 do 13 roků.

Z celkového neuvěřitelného počtu téměř 200 týmů, byly také 4 z volejbalového oddílu ASK Blansko. A svými výkony určitě nezklamaly. Za soupeře měli stejně staré protivníky z celé Moravy, mezi favority tradičně patřily celky z Brna, Břeclavi a Znojma.

Nejlepšího výkonu dosáhl v modré kategorii tým ve složení Eliška Švábová, Kristýna Sychrová, Jana Králová a Adam Prudík, který svoji skupinu bez ztráty bodu vyhrál.

S vyrovnanou bilancí tří výher a tří porážek skončil turnaj pro další dvě trojice modré kategorie ve složení: Tom Novotný, Matěj Souček, Jana Stehlíková, Julie Kouřilová a Katka Vašíčková, Kája Seďová a Stefanie Matalová.

V zelené kategorii náš klub reprezentovaly Natálie Jeřábková, Denisa Skřipská, Naďa Pospelová a Zuzka Kytnerová. Při svém premiérovém startu v soutěži skončily na 6. místě.

Tímto turnajem byla zahájena soutěžní sezona 2016/2017. V dalším průběhu se turnaje mladšího žactva uskuteční v Letovicích, Jedovnicích, Břeclavi, Hustopečích a poslední je opět v Brně. Případní další zájemci ve věku od 10 – 12 roků o tuto dynamickou kolektivní sportovní hru se mohou k nám připojit. Najdete nás každé pondělí od 18,00 hodin v městské sportovní hale na Údolní 10, Blansko.

Michal Souček,

předseda volejbalového oddílu

ASK Blansko

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky