Listy regionů
21Pro/160

Díky nečekaně vřelému zapojení zákazníků budou mít veselejší Vánoce také senioři z domova pro seniory Naděje v Králově Poli

Charitativní akce Strom splněných přání, kterou na začátku prosince spustilo Nákupní centrum Královo Pole, byla původně zaměřena na děti z dětského domova Dagmar. Zájem zákazníků pomáhat však předčil očekávání organizátorů. Ukázalo se, že královopolské nákupní centrum vyhledávají lidé se srdcem na správném místě. Díky nim lze již teď prohlásit, že Vánoce v dětském domově Dagmar budou letos o hodně veselejší. A protože do Vánoc stále zbývá dost času, rozhodli se organizátoři, že o Štědrém dni udělají radost také seniorům z Naděje Brno. Všichni zájemci tak teď mohou splnit přání klientů právě tohoto domova pro seniory, a to až do středy 21. prosince 2016.

„Vážíme si toho, že právě naše centrum navštěvují zákazníci, kteří umí pomáhat. Ráda bych jim všem za to poděkovala. Jejich entuziasmus, se kterým se zapojili do vánoční akce Strom splněných přání, byl neuvěřitelný. Je povzbudivé vědět, že jsou mezi námi lidé, kterým nejsou osudy jiných lhostejné,“ uvedla Kristýna Vobecká, marketingová manažerka NC Královo Pole.

Stačí si vybrat, komu uděláte radost

Strom splněných přání je pro zákazníky centra k dispozici každý pracovní den od 11.00 do 19.00 hod a o víkendech od 9:00 do 21:00 hod. Naleznete jej uprostřed nákupního centra mezi prodejnami Carmen Flora a Favab. Každému, kdo bude chtít splnit nějaké přání z vánočního stromu, pomůže přímo na místě hosteska. Stačí si jen vybrat přání a následně jej do dvou dnů splnit. Nezabalený dárek stačí přinést hostesce, o zabalení daru se postará Dárková balící služba, která je pro zákazníky centra dostupná každý den až do Štědrého dne.

Služba je zákazníkům k dispozici každý den od 10.00 do 18.00 hod a na Štědrý den od 9.00 do 12.00 hod. Balí se dárky zakoupené v jakémkoli obchodě Nákupního centra Královo Pole v den jejich nákupu. Pro využití bezplatné balící služby je nutné se prokázat účtenkou.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky