OSOBNOST MORAVY 2017

dovolujeme si vás informovat a zároveň pozvat ke sledování letošního, již druhého, ročníku iniciativy organizované spolkem Moravská národní obec pod názvem „OSOBNOST MORAVY“. Stejně jako loni bude nejprve zahájena nominační fáze celého projektu. Příznivci ankety tak mohou již nyní zasílat své návrhy významných Moravanek a Moravanů, kteří vynikají v nejrůznějších oborech lidské činnosti či tvořivosti a svým dílem přispívají k dobrému jménu naší země Moravy i celé České republiky.

Své návrhy mohou lidé posílat až do pondělí 19. června 2017  buď na adresu: osobnost@zamoravu.eu  

nebo prostřednictvím facebooku: https://www.facebook.com/Osobnost-Moravy-206882569694815/ 

Po zpracování návrhů veřejnosti, oslovení a získání souhlasu nominovaných osobností bude v sobotu 1. července 2017 otevřena internetová anketa, ve které mohou lidé hlasovat pro tu osobnost, která by si cenu OSOBNOST MORAVY 2017 dle jejich názoru nejvíce zasloužila. Hlasování bude ukončeno v pondělí 18. prosince 2017 ve 12:00 hodin. Po zpracování výsledků ankety bude na internetových stránkách Moravské národní obce z.s. http://zamoravu.eu/  vy hlášen vítěz, Osobnost Moravy pro rok 2017.

Vítězem loňského, úvodního ročníku této iniciativy a Osobností Moravy pro rok 2016 se stal učitel, novinář, publicista, spisovatel, scénárista a dlouholetý šéfredaktor Slováckého deníku pan PaedDr. Jiří Jilík. Cenu za vítězství v podobě bronzové plastiky orlice pan doktor slavnostně převezme během Vlčnovských slavností s jízdou králů konaných dne 28. května 2017. Samotný předávací akt proběhne během programu „Zpívání pro krála“, který se odehrává v amfiteátru v centru obce od 12. 30 do 15. 30 hodin. 

Tímto si Vás dovolujeme na slavnostní předání ceny OSOBNOST MORAVY 2016 srdečně pozvat.

Na dalších stupních ankety se pak umístila také velká jména kulturního a společenského života Moravy: zpěvačka a tanečnice paní Jarmila Šuláková a na třetí příčce pak zpěvačka a herečka Bc. Iva Bittová 

Celý seznam zde: zamoravu.eu/seznam-nominovanych-2016

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *