Listy regionů
6Bře/170

Ženy BK Blansko vítězí ve Vyškově

K nedělnímu zápasu 26. 2. zajížděly blanenské basketbalistky k soupeři do Vyškova. Začátek utkání byl nervózní, ale v polovině první čtvrtiny hostující hráčky přitvrdily obranu, zrychlily přechod do útoku a bylo z toho vedení o 10 bodů. Stejnou hru praktikovalo Blansko i ve druhé čtvrtině. Ničilo soupeře výbornou defenzívou a navyšovalo náskok až na poločasových 25 bodů. Ve druhé půli hosté polevili. Vzniklo z toho několik nepřesností a zbytečných ztrát s fauly. Skóre to však neovlivnilo. V poslední čtvrtině BK Blansko výsledek ještě navýšilo na konečných 67:35.

Body: Lakotová 13, Sedláková 13, Oláhová 11, Kohútová 7, Formánková Z. 6, Šmerdová J. 6, Zouharová 6, Šmerdová K. 2, Večeřová 2, Buřtová 1.

Nedělnímu vítězství předcházela sobotní porážka u lídra soutěže z Podolí. Od začátku domácí tým dokazoval svoje postavení v tabulce. Blanenské hráčky nenašly na velmi dobrou hru soupeřek žádný recept. Záleželo jen, jaký bude konečný rozdíl ve výsledku. Ten se vyšplhal až na 72:34 pro domácí.

Body: Čermáková 7, Formánková K. 7, Oláhová 7, Formánková Z. 6, Buřtová 2, Zouharová 2, Riznerová 1.

Příští utkání sehrají ženy BK Blansko v hale na Údolní v sobotu 4.3.2017 od 17 hodin s BK Vysočinou. Další informace o utkáních na www.bkblansko.cz

Text: Ing. Jan Nečas

Foto: Pavel Zouhar

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky