Listy regionů
27Čvn/170

MINIVOLEJBALOVÁ ANTUKA

V sobotu  3. 6. 2017 se na venkovních volejbalových kurtech v Lužánkách konala Velká cena Brna v minivolejbale. Jedná se o jeden z největších antukových turnajů všech barevných kategorií. Letošního ročníku se zúčastnilo v modré a zelené kategorii také 6 trojic z volejbalového oddílu ASK Blansko.

V zelené kategorii to byla trojice Naďa Pospelova, Natálie Jeřábková a Denisa Skřipská. Sehráli řadu vyrovnaných utkání a jen smůla v koncovkách je připravila o lepší než výslednou 5. příčku.

V modré kategorii jsme měli pětinásobné zastoupení i díky tomu, že naše řady doplnili hráči ze ZŠ Jedovnice. Týmy byly nalosovány do základních skupin, kde se utkaly systémem každý s každým a poté následovaly zápasy o celková umístnění.

Na celkovém 9. místě se umístila trojice složená výhradně z hráčů z Jedovnice ve složení David Kučera, Kristýna Gorošová a Zuzka Zukalová. V utkání o 7. místo v turnaji se utkaly dva blanenské týmy a více štěstí měla opět jedovnická sestava - trojice David Zukal, Tea Holubová a Jana Stehlíková, která porazila tým ve složení Jana Králová, Oksana Zorivčak a Stefanie Matalová /ta nastoupila po více jak 5 měsíční pauze zaviněné zraněním/.

Výsledné 5. místo obsadil chlapecký tým Tom Novotný, Adam Prudík a Matěj Souček a nejlepšího výsledku tentokráte dosáhla děvčata Katka Vašíčková, Kája Seďová a Julie Kouřilová, kterým patřila celkově výborná třetí pozice v celkovém pořadí turnaje.

Tato akce byla zahajovací venkovní akcí letošní antukové sezony. Na programu máme v měsíci červnu ještě turnaje ve Šlapanicích, Vyškově, Drásově a Předklášteří. Poté následuje letní přestávka, ale již v polovině srpna zahajujeme novou sezonu tradičním kempem v Jedovnicích.

Michal Souček,

 předseda volejbalového oddílu ASK Blansko

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky