Listy regionů
7Čvc/170

Vaše romantická dovolená v Česku

Teď je ten pravý čas, kdy můžete lenošit, nechat se hýčkat a nedělat nic jiného než odpočívat. Pokud se nechcete vzdát harmonie a klidu, objevte spolu s námi klidný romantický přístav pro vaše unavené tělo a duši v jednom kouzelném wellness areálu se saunovou vesničkou a termálními bazény.

Kde ji na mapě Česka najdete?

Uprostřed nádherné přírody, v srdci Jižní Moravy, na břehu Brněnské přehrady, která je obklopena zelenými Podkomorskými lesy. Právě zde stojí saunová vesnička, pro mnohé z nás relaxační ráj, kde se nám zastaví čas i dech. To je unikátní Wellness centrum Infinit Maximus.

Co zde najdete výjimečného?

Nepociťujete tady žádný shon. Najdete dech beroucí prostředí se čtyřmi druhy bazénů, ojedinělý a velmi rozsáhlý saunový svět, přírodní jezírko, mnoho relaxačních zákoutí, letní unikátní pobytovou louku pro odpočinek a slunění, zázračnou sílu vody, kontakt s krásnou přírodou, vnitřní pohodu a dokonalou osobní péči.

Co tady můžete zažít?

Letní koupání a relaxaci v čistých průplavových bazénech. Bazén vnitřní i bazén pod širým nebem, kde zažijete koupání pod širým nebem nebo večerní koupání pod hvězdami, kdy vám wellness ukáže svoji noční romantickou tvář. Bazény jsou plněny vodou plnou minerálů z vlastního hlubinného vrtu z oblasti Podkomorských lesů a tuto dokonale čistou relaxaci podpoří vodní lehátka, chrliče i bazénový fresh bar. Ani nemusíte dlouze cestovat k moři, stačí udělat pár kroků a můžete se ponořit do venkovního slaného whirlpoolu, se slaností vody 1 až 2 %. Najdete zde také prosluněnou přírodní louku k opalování. Pokud dáváte přednost soukromé koupeli, můžete si vybrat jednu z privátních van a ponořit se do koupele plné růží, bylinek či medu a poté vyzkoušet ojedinělou Infinit masáž, která bude ideální voňavou tečkou za vaším relaxačním dnem.

Patří také saunování k létu ?

Patří, a vždy je tu hlavně léčivá kombinace tepla, studené vody a přírodních bylinných esencí. Právě saunování v létě pomáhá termoregulační systém našeho těla stabilizovat a posilovat.  Možná je to paradoxní, ale pokud toužíte po těle, které nerozhodí neustále měnící se teploty, nezapomeňte navštívit některou z našich jedenácti originálních saun a doplňte váš zážitek o saunový ceremoniál, i když rtuť teploměru hlásí letní teploty.

Chcete si dopřát čas jen pro sebe bez dětí?

Toužíte po klidu a odpočinutí od každodenních rodinných starostí, vytříbení svých myšlenek, po čase, kdy se kolem vás všechno zastaví? Pak přijeďte třeba jen ve dvou, objevte svět Infinitu a jeho umění relaxace.  Můžete si udělat výlet jen na jeden den nebo zde strávit prodloužený víkend. Nebo zůstaňte déle a prodlužte si tento zenový relax v hotelu Maximus Resort, kde najdete dostatek prostoru pro doznívání nevšedního zážitku.

Více informací najdete na www.infinit-maximus.cz.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky