Charita zve na netradiční olympiádu

Netradiční olympijský den zažijí všichni, kteří přijdou v sobotu 16. září ve tři hodiny odpoledne do areálu farní zahrady Pěkná modrá v Doubravici nad Svitavou. Blanenská charita tam sportovním odpolednem oslaví Den charity. „Touto akcí chceme lidem představit charitu, prožít s nimi příjemné sobotní odpoledne a zároveň poděkovat všem, kteří nám pomáhají,“ přibližuje Pavel Perout, pracovník Charity Blansko. Pro děti i dospělé jsou připravené neobvyklé sportovní disciplíny jako uzlování, velbloudí závody, lukostřelba nebo chlapská kočáro-crossová jízda s překvapením, v areálu bude skákací hrad i trampolína.

„Pro účastníky chystáme také pestré občerstvení jako steaky, guláš, pro děti palačinky a další dobroty. A kdo by měl zájem se o Pěkné modré něco dozvědět, může s pracovníky charity projít zařízení,“ doplňuje Pavel Perout.

Na akci dále vystoupí děti z mateřských center Ponorka a Motýlek, zahrají Matuškovy kytary a v podvečer country skupina Asi tak. Den charity se koná za každého počasí, v případě deště se akce přesouvá do multifunkčního sálu na faře a konírny v areálu Pěkné modré.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *