Listy regionů
18Říj/170

Na Konferenci MyFace vystoupí známé osobnosti z celé republiky

Unikátní a výjimečná akce, na které budou vystupovat významné osobnosti a odborníci z nejrůznějších oblastí z celé České republiky a ze Slovenska, se chystá ve dnech 27. a 28. října v krásném prostředí Zámeckého skleníku v Boskovicích.

Na Konferenci My Face, která je zaměřená na osobní rozvoj, se představí mimo jiných bývalý viceguvernér ČNB a boskovický rodák Pavel Kysilka, excelentní slovenský kouč a motivátor Peter Urbanec nebo europoslanec Tomáš Zdechovský..

„Boskovice jsme nezvolili náhodou. Je to krásné historické město, kam lidé rádi jezdí. Na návštěvu hradu, zámku nebo židovské čtvrti. V Boskovicích se koná velká spousta kulturních, sportovních společenských akcí, jsou tam příjemná zákoutí, kavárny a v okolí nádherná příroda,“ říká hlavní pořadatel akce Pavel Šmerda.

Konference je rozdělena do dvou dnů. První bude zaměřený na podnikání, práci a finance, druhý den na životní styl a osobní život. Akce je určena široké veřejnosti, ale především těm, kteří se chtějí vzdělávat, posunout v životě dál a získat informace, které budou přínosné pro jejich osobní život i práci.

Návštěvníci akce se mohou těšit nejen na významné osobnosti, ale také na zajímavé informace. „Pavel Kysilka bude hovořit například na téma Digitální věk a náš život. Myslím, že tohle je záležitost, která se týká každého z nás. Vždyť kdo se dnes obejde bez mobilu nebo internetu? O jejich přednostech víme, ale často si neuvědomujeme, co nám mohou způsobit,“ připomíná Pavel Šmerda.

Aktuální téma Odemykání dětského potenciálu představí Katka Novotná. Ta se společně s významným českým manažerem, koučem a mentorem Jan Mühlfeitem snaží tímto projektem změnit pohled na výchovu a vzdělávání dětí. „Tuhle přednášku by si měli poslechnout především rodiče, ale také učitelé z mateřských, základních i středních škol, vychovatelé, psychologové, zkrátka všichni, kteří žijí nebo pracují s dětmi,“ myslí si hlavní organizátor.

Jak žít naplno každý den, každou hodinu, každou minutu. To je název vystoupení slovenského mentora Petera Urbance. Muž, který školí obchodníky a manažery mnoha špičkových českých firem, patří k nejvyhledávanějším spíkrům a jeho přednášky přinášejí velkou spoustu energie.

Star-upy – skvělé myšlenky bez skvělých manažerů a skvělí manažeři bez skvělých myšlenek jsou k ničemu, Emoční rovnice, Umění meditace, Správné a vadné držení těla spojené s moderní dobou, Život profesionálního sportovce, Výživa jako jeden z nejlepších regeneračních prostředků. To jsou další témata, která na konferenci zazní.

„Podobná akce se v regionu nikdy nekonala. Věřím, že si všichni účastníci odnesou co nejvíce zajímavých informací. Chceme návštěvníkům připravit příjemné prostředí, ve kterém se budou cítit dobře, a sázíme na atmosféru, kterou nejen spíkři, ale i všichni ti, kteří na akci zavítají, vytvoří. O přestávkách se zájemci mohou zapojit do cvičení jógy, jiní využijí malé ochutnávky koučingu.  Kromě toho se mohou osobně setkat i s každým z vystupujících,“ dodává Pavel Šmerda.

Více informací o konferenci na www.people-myface.cz. Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky