Listy regionů
10Říj/170

Saunový mistr světa 2017 je z wellness světa Infinit

Brněnský wellness resort Infinit Maximus zahájil podzimní provoz oslavami. Saunový mistr Infinitu pan Jiří Žákovský potvrdil své umění z minulého roku a k titulu vicemistra světa 2016 si přidal pro tento rok titul nejvyšší.

Jiří Žákovský ze společnosti Infinit se stal mistrem světa v saunových ceremoniálech 2017. Finále mistrovství světa v saunových ceremoniálech – AUFGUSS-WM 2017, konané v Thermen Soesterberg v Holandsku, proběhlo ve dnech 18. - 24. 9. 2017.

Infinit přinesl do českého saunování výrazné oživení a vysokou úroveň saunových ceremoniálů. Zážitkové saunování, které spolu snoubí přírodní esenciální vůně, hru světel, příjemnou tematickou hudbu a různorodá divadelní představení již v Infinitu zdomácněla. Do Brna přijíždí návštěvníci z celé České republiky i z ciziny a saunové ceremoniály jsou vždy středem pozornosti.

Saunový dóm Infinitu Maximus je nejen krásný, ale je také nejlépe technicky vybavenou ceremoniální saunovou u nás. Shlédnout a zažít je možné osmnáct nejrůznějších saunových ceremoniálů ve všední dny a během víkendu pak dvacet čtyři v průběhu jednoho dne. Při nichž se vám představí 15 saunových mistrů, kteří se pravidelně střídají.

Jedním z cílů společnosti Infinit je neustálé zdokonalování služeb a sdílení speciálních znalostí. „ Pan Žákovský již učí naše saunové mistry, ale pro školení, vedení a koučování v našich wellness centrech v Praze a Brně ho budeme nyní ještě více angažovat, aby jeho profesionalita mohla být předávána dál a naši saunoví mistři dosáhli co nejvyšší profesionální úrovně. Zážitkové saunování se dnes těší stále větší a větší oblibě.

Wellness Infinit Maximus připravuje pro své návštěvníky v průběhu roku tematické saunové noci, které lákají na tématické saunové ceremoniály, saunování a koupání v termálních bazénech pod hvězdnou oblohou. V nejbližší době se chystá Halloweenská, Čertovská a Silvestrovská saunová noc.

Více informací najdete na adrese www.infinit-maximus.cz.

Pro další informace a fotografie v tiskové kvalitě prosím kontaktujte:

PhDr. Eva Lavičková

PR a sales manager

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky