Listy regionů
22Lis/170

AZ-NÁBYTEK se přestěhoval do nového

Kuchyňské studio AZ-NÁBYTEK se na začátku června přestěhovalo do nové vzorkovny na ulici Oldřicha Blažka 503 v Rájci - Jestřebí, směrem ke kolejím, vedle lékárny. Byla to bývalá prodejna potravin a masna. Velkou výhodou je i vlastní parkoviště přímo za prodejnou.

Na mnohem větší prodejní ploše si nyní mohou zákazníci vybírat kuchyně, vestavěné skříně, ložnice nebo obývací pokoje. Nově AZ-NÁBYTEK nabízí sedací soupravy od firmy DOLCE VITA SOFA. Jedná se o české výrobky s italským designem. „Přímo na prodejně si mohou zákazníci prohlédnout několik vystavených typů sedaček, samozřejmostí je i možnost výběru z velikého počtu potahů, látek nebo kůží“, přibližuje majitel studia František Mikula a dodává: „Skelet sedaček je vyroben v kombinaci kvalitního masivního dřeva a dřevovláknitých desek. Sedáky jsou vyrobeny z polyuretanu, potažené vrstvou syntetického rouna. Výplně opěrek a područek jsou vyrobeny z netkané textilie a vyplněné dutým vláknem, což zabezpečuje sedačkám maximální objemovou stálost“.

Dále je sortiment rozšířen o interiérové dveře od firmy CAG, včetně zárubní a kování. Výběr dekorů usnadňuje nástěnný vzorník.

Také jsme pro vás připravili širokou nabídku vystavovaných stolů a masivních židlí opět od české firmy STIMA.

AZ-NÁBYTEK je zároveň vzorkovou prodejnou domácích spotřebičů od české firmy CONCEPT, která nabízí vestavné i malé spotřebiče, potřebné v každé domácnosti. „Nabízíme vestavné trouby, ledničky, myčky i mikrovlnné trouby do kuchyní, nově i malé spotřebiče jako rychlovarné konvice, grily, sušičky na ovoce, odšťavňovače mixéry, ale i vysavače“, vyjmenoval jen část z nabídky Mikula.

V prodejně současně probíhá dlouhodobá výstava obrazů akademického malíře Martina Kotka. „Obrazy lze v prodejně i zakoupit“ zakončil Mikula.

AZ03

Text: RePo

Foto: archiv AZ-NÁBYTEK

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky