Listy regionů
23Lis/170

Juniorská bowlingová liga

V neděli 12. 11. 2017 se konalo na Bowlandu v Olomouci 2. kolo juniorské bowlingové ligy (JBL) Morava. Této soutěže se účastní také děti z Bowlingu Blansko, které soutěží s družstvy Bowling akademy Olomouc, TCM Bowland Olomouc a Jadran Frýdek-Místek. Soutěží tříčlenná družstva, která mohou být smíšená. Děti, které jsou věkově mladší mají bodové zvýhodnění a také dívky mají bonus 8 bodů.

Po 2. kole JBL je na 1. místě Bowling akademy Olomouc, která je favoritem soutěže. Na 2. místě Bowling Blansko A ve složení Lucie Hrazdirová, Adam Kopřiva a Jiří Hasoň. Družstvo Jadranu Frýdek-Místek je na 3. místě, 4. TCM Bowland Olomouc a 5. družstvo Bowling Blansko B. Nejmladší děti z Bowlingu Blansko Jakub Hasoň, Daniel Kopřiva a Jakub Stojanov získávají první bowlingové zkušenosti, věnují se bowlingu teprve druhým rokem.

V jednotlivcích se z chlapců nejvíce dařilo Janu Třískovi (průměr 216) z Bowling akademy Olomouc, mezi dívkami Lucii Hrazdirové z Bowlingu Blansko A (průměr 178).

Další kolo soutěže se uskuteční na Bowlingu v Blansku v sobotu 2. 12. 2017, začátek je v 9,30 hodin. Přejeme našim družstvům hodně dalších úspěchů, ať se jim i nadále daří.

Bára Holánová

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky