Ples v Kořenci

Kdo z nás by se nechtěl ohlédnout za uplynulou sobotou ? U nás se ohlížejí snad všichni !. Všichni vyznavači vesnických plesů a ještě k tomu plesů z Kořence . Nastavili jsme  krásnou zářivou laťku zábavy a to se vyplatí! V sobotu 20.1. se u nás konal 28.OBECNÍ BÁL. Předtančení se chopili dnes již také občané Kořence ,manželé Honovi.

Jejich taneční um byl v skutku úžasný .Se společenským tancem na mezinárodní úrovni začali až v  pozdějším věku ,přesto není jejich věk znát .Ukázkou tanců je slovem doprovodila jejich dcera ,která si neodpustila milou poznámku .Řekla ,že jejich společný věk se letos sčítá na 130 let. 

Další velkou , hosty očekávanou a vůbec poprvé na našem plese ,byla módní přehlídka paní Věry Zemánkové. Nápad to byl úžasný. Sama si vymyslela a ušila 12 jedinečných modelů .Potlesk a uznání paní Věře patří právem. Jak sama po přehlídce uvedla ,nebylo to jednoduché vše skloubit ,..šití,modelky,…ale i rodinu ! Právě  ve své rodině našla paní Věra nesmírnou podporu.Stáli při ní nejen synové s manželkami ,ale i  vnuci a hlavně manžel,náš pan starosta Miroslav Zemánek.

Na Kořenci to tak  bývá. Ples bez dobré hudby,jídla a pití my neznáme. Zábava se rozproudila, tak jak to má být.

Foto a text:manželé  Svobodovi

Příspěvek byl publikován v rubrice Boskovice se štítky , a jeho autorem je redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *