Listy regionů
9Úno/180

Čtvrtý ročník mistrovství v žehlení je tady. Bude konečně překonán rekord?

Brněnské Nákupní centrum Královo Pole pořádá 24. února již čtvrtý ročník Mistrovství v žehlení. Účastníci z řad veřejnosti mohou poměřit své síly v soutěži týmů, dvojic či jednotlivců. Hlavní závod se zaměří na žehlení košil na čas. Rekord z prvního ročníku se dosud nepodařil nikomu překonat a zůstává tak výzvou i pro letošní soutěžící. Svoje umění předvede také Oxana Neburac, která v českých barvách získala stříbro v mezinárodním klání Polska, Ukrajiny, České republiky a Slovenska ve Varšavě.

Sobota 24. února bude v královopolském nákupním centru patřit rozžhaveným žehličkám, rychlým rukám a spoustě košil. Soutěžící zde změří své síly hned ve třech disciplínách. Přihlásit se může kdokoliv včetně kolemjdoucích.

"Ačkoli se říká, že žehlení je výhradně ženská záležitost, první dva ročníky Mistrovství v žehlení pořádané v našem nákupním centru vyhráli muži. Až loni získala prvenství poprvé žena. Nejlepší čas měl výherce prvního ročníku Petr Sýkora, a to dvě minuty osmnáct vteřin. Jsme zvědaví, kdo vyhraje letos a hlavně, zda bude pokořen již 3 roky starý rekord. Jako inspiraci bychom rádi uvedli vicemistryni v žehlení paní Oxanu Neburac, která divákům předvede své žehlící umění přímo na pódiu a zasedne také v porotě. Registrovat na akci se můžete už teď na našem webu,“ uvedla marketingová koordinátorka NC Královo Pole Edita Smělíková.

Kromě soutěže jednotlivců se všichni zájemci můžou hlásit také do kategorie dvojic nebo tříčlenných týmů. Stačí se registrovat na webu nebo na místě vyplnit jméno a kontaktní údaje.
Mistrovství startuje v jednu hodinu odpoledne, kdy se utkají týmy. Po nich předvede svoji exhibici Oxana Neburac, která se žehlení profesionálně věnuje v pražské pobočce hlavního partnera akce Bel & Blanc. V mezinárodní konkurenci vybojovala ve Varšavě druhé místo. Během pěti minut zvládla vyžehlit sako, kalhoty s pukem, košili a kravatu.

„Soutěžím ráda. Psychicky to bylo určitě náročnější než fyzicky. Nejčastější chybou při žehlení je totiž nesoustředěnost,“ vysvětluje Neburac. Její profesionální postřehy a tipy můžou pak využít soutěžící v kategorii dvojic. Od půl čtvrté do pěti své síly změří jednotlivci.

V porotě soutěže usedne například moderátor AZ kvízu Aleš Zbořil a celou akci bude uvádět moderátor Petr Holík. Po celý týden před akcí je pro návštěvníky centra nachystaný doprovodný program v podobě žehlících workshopů s profesionály z Bel & Blanc a soutěž pro děti v malování žehličky.

Hlavní cenou v soutěži jednotlivců tentokrát bude parní generátor a další věcné ceny a vouchery od partnerů soutěže.

Kompletní program najdete níže.

PROGRAM MISTROVSTVÍ V ŽEHLENÍ 24. 2. 2018
13:00 – 13:45 – Soutěž v žehlení týmů
13:45 – 14:00 – Profi tipy partnera Bel & Blanc – prezentace mistryně v žehlení
14:00 – 14:45 – Soutěž v žehlení dvojic
14:45 – 15:10 – Profi tipy partnera Bel & Blanc, zapojení návštěvníků
15:10 – 15:30 – Vyhlášení soutěže o nejhezčí obrázek žehličky
15:30 – 17:00 – Hlavní soutěž v žehlení košil na čas

Doprovodný program 19. - 23. 2. 2018

Workshopy v žehlení – každý den v 11:30 a 15:30 specialistka z čistírny Bel & Blanc předvede žehlící triky přímo uprostřed nákupního centra. Zájemci si mohou nechat vyžehlit i svou vlastní košili, kterou jim specialistka na žehlení také složí pomocí profesionálního nástroje na skládání košil.

Dětský koutek – soutěž pro děti, které budou kreslit žehličky. Vyhlášení nejhezčího obrázku proběhne v den hlavní soutěže v sobotu 24.2.2018.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky