Listy regionů
12Úno/180

NOVÁ FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ PRO VEŘEJNOST aneb JESKYNNÍ POHÁR ZVE K ÚČASTI

V rámci připravovaného soutěžního festivalu Blanenský čtyřlístek je vedle barmanské soutěže pro střední školy, prezentační soutěže pro školy základní a odborné soutěže pro subjekty cestovního ruchu v regionu připravena také fotografická soutěž pro širokou veřejnost.

Přihlásit se tedy mohou všichni obyvatelé našeho regionu, kteří disponují kvalitními záběry zdejších turisticky atraktivních míst, příp. akcí, které se v našem okolí ealizují (jeskyně, kulturní a technické památky, přírodní zajímavosti, zajímavosti z ubytovacích a stravovacích zařízení, momentky ze společenských a sportovních akcí apod.). Stačí splnit základní kritéria (technická kvalita fotografie, pořízené v regionu Moravský kras a okolí + dodání 1 ks výtisku fotografie ve formátu A3) a můžete se stát účastníkem akce Jeskynní pohár 2018. 20. března pak budou slavnostně vyhlášeni a oceněni autoři tří nejúspěšnějších fotografií, které vybere komise složená z pořadatele, odborné i laické veřejnosti a města Blanska, které nad projektem převzalo záštitu. Pro 1. ročník soutěže bylo zvoleno téma „Krajina, která inspiruje“.

Zveme všechny, kteří rádi zachycují kouzlo okamžiku prostřednictvím svého fotoaparátu nebo telefonu, k účasti a těšíme se na krásné záběry našeho regionu. Věříme, že zveřejnění výběru ze zaslaných fotografií (na internetu i formou expozice) opět potvrdí, v jak zajímavé oblasti žijeme, a že stojí za to Moravský kras a okolí navštívit. Podrobnosti o soutěži a registrační formulář najdete na http://www.gastronomicka-skola.cz/aktivity-skoly/soutezni-festival-blanensky-ctyrlistek.

Za hlavního pořadatele – Střední školu cestovního ruchu a gastronomie, s.r.o. Blansko

Martin Jaglář, manažer soutěže

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky