Listy regionů
1Úno/180

Sportovec okresu za rok 2017

Ve středu 24.ledna 2018 proběhlo v blanenském kině vyhlášení ankety „Sportovec okresu Blansko za rok 2017.“ Pořadatelem akce bylo okresní sdružení ČUS Blansko, ve spolupráci s JM krajskou organizací ČUS a městem Blansko. Ceny předávali osobnosti z politického a sportovního života. Na tomto společenském večeru byli vyhlášeni nejlepší sportovci a talenti v jednotlivcích, nejlepší mládežnická i seniorská družstva , sportovní akce roku, sportovec s handicapem, trenér, osobnost a sympaťáci roku.

Večerem provázela akci skupina Mariachi Espuelas.

V jednotlivých kategoriích byli oceněni – bez určení pořadí:

Mládežnická družstva

Tým žákyň U15 Basketbalového klubu Blansko

Starší a mladší dorostenci FK Blansko

Vzpěrači TJ SOUZ Boskovice, družstvo juniorů

Seniorská družstva

Jiří Hrdlička st. A Jiří Hrdlička ml. – kolová – SC Svitávka

Stolní tenistky KST GMC Blansko

Lední hokejisté SKMB Boskovice

Talenti jednotlivci

Adriana Horňová - SVČ Boskovice – závodní plavání a Elite Sport Boskovice – atletický a

          triatlonový klub

Tereza Charvátová - Elite Sport Boskovice – atletický a triatlonový klub

Milan Kučera - ASK Blansko – oddíl plavání

Tereza Obořilová - Drahanský sport team – horská kola

Jiří Sehnal - ÚAMK Biketrial Blansko

Pavla Štoudková - TJ ASK Blansko – oddíl atletiky

Jana Tesařová - Moravec team – horská kola

Tereza Zouharová - Basketbalový klub Blansko

Zuzana Křížová - Basketbalový klub Blansko a Basket Žabiny Brno

Jáchym Ryšávka -  SVČ Boskovice – plavání               

Akce roku

Mistrovství ČR v sálové cyklistice v Letovicích

Handicapovaný sportovec

Jan Šmerda - kuželkářský klub Blansko

Trenér roku

Dagmar Kuncová – ASK Blansko – plavání

Osobnosti roku

Karel Stloukal in memoriam ASK Blansko - atletika, triatlon

Věra Bušová-Gilková in memoriam ASK Blansko – atletika, lyžování

Michal Šafařík TJ Sokol Letovice - silový trojboj

Sympaťáci roku

Jan Koudelka SK Viktoria Suchý – malá kopaná

Ondřej Paděra Sokol Sardos Boskovice – malá kopaná

Sportovci jednotlivci

Petr Mareček - TJ SOUZ Boskovice vzpírání

David Klíč - Elite Sport team – atletika

Marian Klíč - Auto Moto Klub K&K Boskovice a Autodoprava Boskovice - Cross Country,

          Quad Cross

Jan Kohut - Elite Sport Max Training – běh

Václav Kolář - ÚAMK Biketrial Blansko – biketrial,

Leona Marečková - ASK Blansko – atletika

Tereza Pelíšková - Šipky klub Blansko

Dominik Prudek - Moravec team - horská kola

Vlastimil Šafařík - TJ Sokol Letovice – silový trojboj

Michal Štégner - Klub lodních modelářů Blansko

Na závěr večera byl promítnut film Bajkeři.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky