Listy regionů
14Čvn/180

Nemocnici Blansko ovládne Den pro děti. Už po deváté

V sobotu 8. září 2018 proběhne v areálu blanenské nemocnice od 10 do 17 hodin již devátý ročník DNE PRO DĚTI. Stejně jako předchozí ročníky věříme, že i ten letošní vyjde počasí na jedničku. Každopádně program se bude konat za každého počasí a bude letos opravdu pestrý!

Tak jako každý rok, i letos bude program opět rozdělen mezi vystoupení na pódiu a atrakce a stanoviště v celém areálu nemocnice. Děti budou plnit úkoly na pěti stanovištích, které budou jako každý rok tematicky propojena. Letošním tématem je RECYKLACE. Jednotlivá stanoviště prověří děti všech věkových kategorií a po absolvování všech stanovišť bude každý odměněn.

Na pódiu se vystřídá pohádka divadla Koráb – O Budulínkovi, RECYKLOshow s Áňou, pódium rozhýbe zumba i aerobik Cvicsnami.cz, i pokračování loňské veleúspěšné talentové soutěže NEMOCNICE MÁ TALENT! Do soutěže na podiu se mohou zapojit děti, které něco mimořádného umí – zpívat, tančit, hrát na nějaký nástroj, cokoli! Odborná porota během dne vybere 10 finalistů a ti předvedou svůj talent na pódiu. Na závěr dne proběhne vyhlášení vítězů.

V areálu nebudou chybět blanenští hasiči se svou kompletní technikou i dynamickou ukázkou zásahu (hašení hořícího vozu) s dynamickou ukázkou. Přítomna bude i Městská policie Blansko a Policie ČR se svou technikou a Zdravotnická záchranná služba.

Také se představí řada spolků, které nabídnou dětem pestrou paletu aktivit a činností: Rodinné pasy, Mateřské centrum Paleček, Městská knihovna Blansko, Muzeum Blanenska o.p.s., Oblastní charita, OA a SZdŠ s ukázkou maskování a ošetření zranění, Olympia Blansko – baseballový klub, malování na obličej, trampolínky, dětská zumba, logopedická poradna a lymfodrenáže Nemocnice Blansko, klouzací hrady, a v neposlední řadě – loňský „trhák“ - Jet arows tým a jejich úžasné letecké modely s možností ukázkových letů. K vidění budou i exotičtí hadi. Nebude chybět stanoviště SPŠ Jedovnice a velkou atrakcí určitě bude i traktor Fendt a pro děti jistě nejatraktivnější účast MINIFARMY DRVÁLOVICE! Zde se dětem představí skutečná zvířátka – mini čuníci, mini ovečky, mini kravička a jiné.

Účast charitativního spolku Pečení pro děti, který na naší akci prodejem výrobků za dobrovolnou cenu podpoří nějaké nemocné či znevýhodněné dítě je již samozřejmostí.

Na této akci byste rozhodně neměli chybět! Po celý den zábava pro děti i dospělé, soutěže, bohatý program. To je DEN PRO DĚTI v Nemocnici Blansko v sobotu 8.9.2018. Akce se koná za každého počasí.

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky