Listy regionů
19Čvn/180

Premiéra videoklipu Sáry Nové k písni „Změna“

Postelová scéna, drama „Být či nebýt" jako ze Shakespeara a radostný happyend v novém videoklipu Sáry Nové k písni „Změna" nesměly chybět.

V pátek dvacátého druhého června v Adamovském Společenském centru na Horce budou moci návštěvníci zhlédnout poprvé videoklip k písni „Změna", který byl natočen v pražských ulicích.

A nejen to. Pro správnou atmosféru a naladění na připravované album, jehož součástí je i píseň „Změna", plánují pořadatelé i odtajnění částečné podoby obalu CD ve formě výstavy. Premiéru pak završí akustický koncert kompletního repertoáru nového alba.

„Nikdy jsem neměla odvahu si jen tak stoupnout na ulici a zpívat. Při natáčení videoklipu v Praze mi to ale bylo příjemné." Popisuje zpěvačka své dojmy z natáčení. "Spousta lidí se u nás zastavila a tleskala. "

Natáčení hlavních záběrů trvalo osm hodin, pouze s jednou krátkou přestávkou na oběd. Vedlejší scény bez herců se točily později.

Námětem scénáře se stala nejčastější změna v lidských životech. Tou je podle tvůrců odchod od partnera a hledání nové životní cesty.

Na hudební podobě písně „Změna" se podílel producent, zpěvák a hudebník Josef Vališ. Zpěvy a kytaru natočila Sára Nová v brněnském Nahrávacím Studiu George Lukase a videoklip vytvořil Tomáš Macháček (KreativLooks).

Upoutávka k videoklipu

Autor redakce

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Zatím žádné komentáře.


Zanechejte komentář

Zatím žádné trackbacky