Pacovské víceboje

O víkendu 14.7. a 15.7. se konal v Jihočeském Pacově tradiční víceboj u kterého nemohl chybět atletický oddíl ASK Blansko. Do sobotního odpoledne nastoupila děvčata ASK ve složení žákyně Veronika Jakusidisová, Dominika Bezdíčková,  Natálie Poláčková a v ženách nás reprezentovala Martina Hlaváčková a Martina Mynářová. Již po sobotním programu, který se skládal s překážek na 100m, skoku vysokém, kouli a běhu u žákyň na 150m a žen na 200m, byly děvčata z ASK na předních příčkách, když Veronika suverénně vedla žákyně a Martina Hlaváčková v ženách byla na místě třetím.

Do nedělního dopoledne jsme nastupovali s optimismem na vylepšení umístění, když nedělní program začal skokem dalekým a pokračoval přes oštěp až k populárnímu běhu na 800m. Po ukončení sedmiboje se mohla naše děvčata radovat ze třech medailí a to díky prvnímu místu Veroniky Jakusidisové a třetímu místu Dominiky Bezdíčkové a Martiny Hlaváčkové, ale i dvě další děvčata zaznamenala kvalitní výkony když Natálie Poláčková skončila na čtvrtém místě a Martina Mynářová na místě pátém. Tímto našim děvčatům děkujeme za předvedené výkony a vzornou reprezentaci nejen klubu ale i města.

MB

Příspěvek byl publikován v rubrice Blansko se štítky , , a jeho autorem je redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *