Premiéra videoklipu Sáry Nové k písni „Změna“

Dvacátého druhého června se konala ve Společenském centru na Horce v Adamově Premiéra videoklipu Sáry Nové k písni „Změna“ a bylo toho hodně ke zhlédnutí. Celou akci představil a moderoval starosta města Bc. Roman Pilát, MBA. Patronát nad premiérou převzala Eva Matušková. Učitelka, jež připravila zpěvacku svými lekcemi hry na kytaru za tři měsíce na první samostatný koncert s kytarou.

Po uvedení všech tvůrců podílejících se na videoklipu následovalo samotné promítnutí videoklipu. To bylo odměněno potleskem ze  strany návštěvníků. Během pauzy před akustickým koncertem měli možnost návštěvníci shlédnout výstavu fotografií pořízených na obal připravovaného alba.

Závěrečný hodinový akustický koncert se skládal z písní nového alba, které má být  pokřtěno 28.9.2018 v Uherčicích u Hustopečí, kde měla Sára Nová první koncert ve své kariéře. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Blansko se štítky , a jeho autorem je redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *