SLAVNOST POŽEHNÁNÍ NOVÉHO KŘÍŽE U DŘEVĚNÉHO KOSTELA V BLANSKU V NEDĚLI 2. ZÁŘÍ 2018

Rada starších v Blansku nechala, zhotovit nový kříž vedle kostela. Na první zářijovou neděli 2. 9. v 9:00 hodin nám přislíbil náš brněnský biskup Juraj Jordán Dovala návštěvu v Blansku se slavením bohoslužeb a požehnání nového kříže. Udělejte si ve svém programu čas a přijměte naše pozvání. 

Po bohoslužbách se koná zahradní slavnost, se skvělým grilovaným masem od Lukáše, výborným guláškem od Marcelky a Jirky, pekařských delikates od Martina, domácích moučníků a koláčů od našich sester z rady starších.

Nenechte si slavnost ujít, popovídejte si s bratrem biskupem i mezi sebou na vzájem. Kdo nepřijde, bude opravdu litovat!!! Skákací hrad pro děti je zajištěný!!! Milí rodiče, ať si vaše děti vezmou s sebou do kostela svoje aktovky na požehnání do nového školního roku.

Před zahájením bohoslužby a je dají před stůl Páně!!! Věříme, že se i vám nový kříž líbí a pěkně dotváří okolí našeho blanenského kostela.

Krásné září vám všem, na vás se těším bratr farář Martin a spolupracovníci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Blansko se štítky , , a jeho autorem je redakce. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *